Rezultate te kerkimit per termin: +Urova

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Rama Urova Presidentin Erdogan zhvillim partneritetit strategjik

Transmetuar me 13082014 - 1058 Recep Tayyip Ergodan Edi Rama PUBLICITET Tirane 13 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka uruar Recep Tayyip Ergodan per zgjedhjen e tij si President i Turqisebr br Urova telefonikisht Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.741Z

Ngjela: I urova Ramës fitoren, Berisha të pranojë humbjen sa më shpejt

TIRANE- Kryetari i PLD-së Spartak Ngjela nëpërmjet një deklarate nga selia e PS-së ka shpallur fitoren e koalicionit të majtë ASHE. Ai shprehet se ndodhej në këtë seli për t’i uruar Ramës fitoren. “I urova Ramës me gjithë zemër fitoren. Kjo nuk ishte fitore vetëm e opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.583Z

Nishani nuk shkulet nga SHBA: Më pritën me mall dhe dashuri, unë iu urova suksese, shëndet dhe mbarësi

Bujar Nishani prej ditësh ndodhet në SHBA. Ai shkoi për të marrë pjesë në një takim të OKB-së, por tashmë nuk shkulet andej. Nishani ka marrë me radhë disa qytete dhe shtete të SHBA-së, ku vete dhe takon emigrantët shqiptarë. Kuptohet, hyrja në takimet e Nishanit është kundrej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.326Z

“E urova fituesin, votat ishin të ligjshme”

16-05-2011 / Gazeta 55 Flet ish kandidati i PD-së në komunën Temal të Shkodrës, Nard ManiU shpall fitues, por e përmbysën 5 votat pro’ PS-së, që ndodheshin në kutitë e këshillit Ish kandidati i Partisë Demokratike në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.702Z

Presidenti Topi i uron shërim të shpejtë Leka Zogut I  

17 nëntor 2011 Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi vizitoi sot në mesditë në Repartin e Neurokirurgjisë, Leka Zogun I, i cili po mbahet nën mjekim intensiv për shkak të problemeve shëndetësore pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë. I shoqërua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.475Z

Telefonata e Dritëroit për Bashën eklipson lajmin e betimit

Më shumë se lajmi i betimit të Bashës, për mediat qeveritare ka pasur rëndësi urimi që i ka bërë atij ai që shpesh etiketohet si patriarku i PS-së, Dritëro Agolli. Ky i fundit thotë se i ka uruar atij të korra të mbara. E mora ne telefon dhe i urova punë të mbarë! I përcolla kons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.980Z

Peshengritje Daniel Godelli kampion bote ne stilin e shkeputjes Uron Rama

Peshengritesi shqiptar Daniel Godelli eshte shpallur kampion bote ne stilin e shkeputjesbr br Ai ka fituar medaljen e arit ne Kampionatin Boteror ne Almati te Kazakistanitbr br Godelli arriti qe te ngreje 171 kilograme duke u renditur i paribr br Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama