Rezultate te kerkimit per termin: +Ushtari

Total: 2406
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.036Z

France sulmohet me thike ushtari

Policia franceze konfirmoi se po i trajton si një rast terrorizmi hetimet, pasi një ushtar u plagos me thikë në qendër të qytetit. Ushtari ishte në detyrë, kur një i agresor e qëlloi me thikë në lagjen e populluar të “La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.910Z

Ushtari amerikan pranon krimet

Avokati i një ushtari amerikan, të akuzuar për vrasjen e tre civilëve afganë, pranoi se klienti i tij u ka prerë atyre gishtat si trofe lufte. Fillimisht ushtari Calvin Gibs kishte deklaruar se nuk kishte marrë pjesë në vrasje dhe u vetëshpall &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.368Z

Ushtari profesionist kapet me drogë

Policia i bllokoi 600 gram marijuanë Afrim Muçkës pranë kompleksit të vilave amerikane TIRANË- Një ushtar profesionist, i punësuar në Ministrinë e Mbrojtjes, u vendos në prangat e policisë, pasi i është gjetur një sasi prej 700 gramë lëndë narkotike e llojit kanabis sativa. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.928Z

VIDEO/ Humor lufte, shihni çfarë bën ushtari iraken

Kjo video ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjet. Një ushtar iraken provokon xhihadistët e ISIS me një shkop dhe një pallto. Ai ngre pallton nga pozicioni ku është fshehur teksa xhihadistët e gjuajnë me plumba. Shaka paksa e rrezikshme…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.917Z

Durrës, vetëplagoset ushtari i Gardës

Një ushtar i Gardës është vetëplagosur aksidentalisht pasditen e së premtes në qytetin bregdetar të Durrësit. Altin Duka 21-vjeç, ishte në shërbim gjatë kohës që arma e tij është shkrepur duke e lënë të plagosur. Menjëherë pas ngjarjes, i riu ka marrë ndihmën e parë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.789Z

Vrau 16 afganë, transferohet ushtari amerikan

Pentagoni ka bërë të ditur se ushtari amerikan, që akuzohet për vrasjen e 16 civilëve në Afganistan, është transferuar jashtë vendit. Zëdhënësi i Pentagonit, Xhon Kirbi, tha se ushtari, emri i të cilit nuk është bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.704Z

Ushtari sheh në FaceTime ndërsa i thernin gruan shtatzënë

Një grua nga Teksasi, SHBA, u godit disa herë më thikë nga një person që i hyri në shtëpi, ndërkohë që i shoqi i saj ushtar shikonte nga përtej oqeanit të gjithë skenën horror në video- chat, pa mundur të ndërhynte. Rachel Poole, 31 vjeç, po fliste në FaceTime me të shoqin, J

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama