Rezultate te kerkimit per termin: +Uzines

Total: 351
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.129Z

Shembet tregu i Uzines Dinamo

brbrInspektoriati Ndertimor Urbanistik nis aksionin per prishjen e tregut te Uzines Dinamo Shembja ka nisur ne oret e para te mengjesit me nje objekt rreth 2 mije metra katror Pavaresisht kundershtive te tregtareve keta te fundit jane ndergjegjesuar per te larguar vullnetarisht pajisjet e tyre INUK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.811Z

Hungari pranga drejtorit te uzines se katastrofes

Kryeministri hungarez deklaroi gjate nje fjalimi ne Parlament se qeveria duhet te marre drejtimin e uzines se aluminit nga e cila rrodhi lenda toksike e cila shkaktoi vdekjen e shtate personave dhe lendimin e 1000 te tjereve. Reshjet e shiut te paralajmeruar per ditet e ardhshme nga metereologet rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.457Z

Apeli prangos pronarin e ish-uzines se baterive

Gjykata e Apelit te Vlores le ne fuqi denimin e dhene nga togat e zeza te Beratit, prangoset pronari i ish-uzines se baterive. Burime nga policia lokale bejne te ditur se pasditen e se martes, eshte prangosur Pajtim Daja, per vepren e “prodhimit te kunderligjshem te artikujve industriale&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.705Z

Pranga drejtorit te uzines ne Lac u kap me vula false

Operacioni Policia prangos edhe tre nepunes te superfosfatit Drejtori i uzines se superfosfatit ne Lac ka perfunduar ne prangat e policise bashke me disa punonjes te tjere pasi dyshohen se merreshin me falsifikim dokumentesh te ndryshme. Policia e Qarkut te Lezhes ka vene ne pranga ne mesnate Andre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.528Z

Burgoset biznesmeni i ish-Uzines se Baterive, ndoti ambientin

BERAT- Gjykata e Apelit ne Vlore, burgos pronarin e ish-Uzines se Baterive ne Berat. Pas Shkalles se Pare, ka ardhur konfirmimi per izolim ne qeli ne mungese, per biznesmenin Pajtim Daja, i cili eshte arrestuar menjehere oret e vona te mbremjes se marte. Akuza e ngritur ndaj tij, ka qene "prodhimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.279Z

Polican plagoset punonjesa e uzines se demontimit

Polican - Nje punonjese e uzines se demontimit te armeve dhe municionit ne Polican eshte plagosur gjate kohes qe punonte. E plagosura eshte Miranda Dehari 34 vjece. Ajo ndodhet ne spitalin e Beratit dhe jashte rrezikut per jeten.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.580Z

Lacarrestohet drejtori i Uzines se Superfosfatit

Policia ka vene ne pranga drejtorin e Uzines se Superfosfatit ne Lac i cili akuzohet per falsifikim dokumentesh. Sipas te dhenave paraprake eshte arrestuar Andrea Gjinaj nderkohe qe se bashku me te eshte ndaluar edhe nje tjeter nepunes Mark Gjinaj. Gjate kontrollit te ushtruar policia ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama