Rezultate te kerkimit per termin: +Uznovn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.862Z

Berisha në Berat: Ne, 10 herë më shumë investime se PS

Kryeministri Sali Berisha ishte n Berat, n ceremonin e fillimit t punimeve pr rikonstruksionin e sistemit t furnizimit me uj Berat-Kuov. Nj investim prej rreth 800 milion lek, kryesisht t qeveris gjermane dhe banks KFV, por edhe t qeveris shqiptare fal t cilit do t garantoj furnizimin me 24 or uj t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama