Rezultate te kerkimit per termin: +Vajzat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.053Z

Vajzat e Aurelës dhe vajzat e Raimondës

Nga Mero Baze   Amelia ishte 2 vjeç, ndërsa Mentila 5 muajshe. Askush prej tyre nuk e dinte çfarë po ndodhte në Tiranë atë ditë. Babai i kishte lënë me nënën e tyre, Raimondën në shtëpi, dhe kishte shkuar në Tiranë. Në mbrëmje nuk u kthye më. Një plumb i lëshuar me urd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.798Z

Vajzat e mbara dhe vajzat e mbrapshta

Duket sikur meshkujt shqiptarë nuk dinë (a nuk duan) të kuptojnë që të kesh çadrat ngjitur në plazh nuk do të thotë se ke të drejtën e miqësisë, e që vajzat nuk mund të ngacmohen sa herë që i sheh vetëm në shezlong, larg syrit a pranisë të meshkujve të afërt.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.520Z

Vrau 3 vajzat, Edlira shkruantenë FB: Vajzat janë forca ime

Të tjera rreth shkrimit Itali, nëna shqiptare vret 3 vajzat: S'ia dilja dot më FOTO/ VIDEO LEKO/ ITALI - I ka vrarë fëmijët e saj me thikë, por në Facebook kishte shkruar se, vajzat e saj ishin forca që e çonte përpara. "Vajzat e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.509Z

Vajzat e këqija

Ndodh çdo të premte mbrëma. Rreth 50 vajza të moshës 14-15 vjeçe mbushin rrugët e qytezave të Anglisë, duke shtyrë një karrocë supermarketi me rrota, të mbushur plot me shishe alkooli. Gjatë gjithë rrugës vetëm pijnë deri sa alkooli i zë, më pas vjellin, zihen dhe rrihen. Thyejn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.341Z

Vajzat e gjimnazit

Nga Express më 30 korrik 2011 në ora 14:42 Pas suksesit të filmit të parë, vajzat e prapa janë kthyer përsëri më argëtuese se më parë! Xho, një vajzë bukuroshe e fillon vitin e fundit të shkollës në një vend të panjohur dhe menjëherë thyen rregullin e saj për të mos u përz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.051Z

Estonia turpëron vajzat kuqezi

Eurobasket Shqipëria në basketboll për femra e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme aventurën e saj në Grupin B eliminator të Europianit, në Divizionin B. Skuadra e drejtuar nga trajneri Viron Toska është turpëruar me rezultatin e thellë 127:33 nga Estonia, në sfidën e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.791Z

Prova e javës për vajzat

15/04/10 00:12 Pas komenteve që banorët bëjnë për ndeshjen e futbollit të djemve të BB3 me ata të BB1, vajzat rrinë në sallon dhe bisedojnë duke bërë shaka. Domenika fillon të bëjë një top me shallin e saj dhe fillon të luajë me Tatianën. Pasi shalli i saj nuk qëndron n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama