Rezultate te kerkimit per termin: +Val +Krasniqi

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.487Z

Adelina Ismaili përkujton Kolonel Ahmet Krasniqin

 Diva Adelina Ismaili e shoqeruar nga idashuri i saj Val Krasniqi, vizitoi dje Tiranën me rastin e Akademisë Përkujtimore së 15 vjetorit të vrasjes së Kolonelit, Ministrit të Parë Të Mbrojtjës së Republikës së Kosovës dhe Her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.026Z

Krasniqi, Daçiçit: Ju nuk keniasnjë vlerë evropiane!

PRISHTINE- Jakup Krasniqi, i është kundërpërgjigjur reagimit të shefit të diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, që ky i fundit ka bërë lidhur me ndërprerjen e ndeshjes së mbrëmshme mes Serbisë dhe Shqipërisë.Krasniqi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.394Z

Adelina Ismaili publikon foton e parë me djalin Uliks

Adelina Ismaili ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë dhe mban emrin Uliks. Ka qenë bashkëshorti i saj,  Val Krasniqi i cili në faqen e tij në Facebook ka publikuar foton e tyre. Uliks shihet në foto i veshur me një bluz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Adelina Vali menaxheri qe kam rene ne dashuri

Fotot e Anabel me Adelinen e Valin jane mbeshtetur ne skena filmash te famshem. Fotot jane realizuar ne Gstaadt qyteze malore turistike e Zvicres nje nder me luksozet. Eumlshte hera e pare fare qe Adelina del me Valin ne kopertine ose me ndonje mashkull tjeter. Adelina Ismaili prezanton per here te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Kosovë, lirohet imami i PrishtinësGjykata vendos masën arrest shtëpie

PRISHTINË - Gjykata Themelore e Prishtinës ka liruar sot nga paraburgimi imamin e Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, duke i caktuar 30 ditë arrest shtëpiak. Ka qenë avokati i tij, Bajram Tmava, ai që ka dhënë lajmin për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.702Z

Ndërron jetë Tahir Drenica

 Në moshën 93 vjeçare, ka ndërruar jetë rapsodi më i madh shqiptar, Tahir Drenica. Tahiri filloi karrierën në vitin 1948, ndërsa nuk e ndali këndimin e zhanrit tradicional të muzikës shqiptare deri para pak kohësh. Ai ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.969Z

Adelina Ismaili pushime në dëborë me të dashurin |FOTO

Transmetuar më 17.01.2016 - 19:30 Një ndër ikonat e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, po pushon këto ditë të ftohta dimri në Francë. Vetë këngëtarja nga Kosova ka postuar në profilin e saj në Facebook, një fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama