Rezultate te kerkimit per termin: +Valbona +Selimllari

Meta: total 77 / total_found 77 / time 0.000 / keyword[0] valbona / docs[0] 2420 / hits[0] 3881 / keyword[1] selimllari / docs[1] 100 / hits[1] 163 /
Valbona Selimllari zbulon surprizën e natës finale të Dance With Me
  • 2017-12-12

Valbona Selimllari zbulon surprizën e natës finale të Dance With Me

Nëse ka kërcime të cilat Valbona i ka shijuar më shumë gjatë këtij edicioni të 4-t të Dance With Me, ato janë vallet tradicionale shqiptare. Sa herë që çiftet konkurrente dhe Albi Nako kishin zgjedhur të përfaqësoheshin me këngë apo valle shqiptare, Bona e shijonte të gjit

No Pic available
  • 2017-11-15

Valbona Selimllari braktis Tv Klan, ja ku do ta shohim tani

  Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit.Valbona Selimllarin vazdimisht e kemi parë në ekran, në reklama, në panele emisionesh, prezantime spektaklesh dhe së fundmi edhe si  anëtare jurie. Ish miss Albania tani do të ketë emisionin e saj, të cilin do ta drejtojë e

No Pic available
  • 2017-10-10

 Ofendime live në spektakël mes Fiori Dardhës dhe Robert Aliajt (Video) 

TIRANE- Ata të dy kanë qenë në qendër të debateve përgjatë çdo jave të spektaklit. Bëhet fjalë për gazetaren Fiori Dardha dhe Robert Aliaj, të cilët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në mbrëmjen e sotme në spektaklin e kërcimit Dance With Me në tvklan. Debati nisi

Video/ Drejtoresha e Bashkisë feston ditëlindjen, Erion Veliaj dhe Valbona Selimllari e djegin fare
  • 2017-10-07

Video/ Drejtoresha e Bashkisë feston ditëlindjen, Erion Veliaj dhe Valbona Selimllari e djegin fare

Disa ditë më parë Julinda Dhame, Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës, ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj ku të pranishëm kanë qenë edhe disa nga kolegët, punonjës të Bashkisë së kryeqytetit… Lajmi i plotë në Panorama Plus http://www.panorama.com.a

I kanë kaluar të 40-tat, por bukuria e tyre jo: Njihuni me 10 bukuroshet shqiptare
  • 2017-08-24

I kanë kaluar të 40-tat, por bukuria e tyre jo: Njihuni me 10 bukuroshet shqiptare

Nga Valeria Dedaj – Shekulli Të bukura dhe sensuale, duket se koha për to ka qëndruar në vend. Kanë ndryshuar shumë pak prej periudhës kur nisën të bëhen të njohura për publikun dhe ndoshta është pikërisht ky një prej sekreteve të mëdha. Diçka që të gjitha femrat e duan, t

No Pic available
  • 2017-08-14

Përlotet Valbona Selimllari (Video)

Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të Lart e Poshtë për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime, ku një vend të rëndësishëm zë prej disa muajsh edhe puna si

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel