Rezultate te kerkimit per termin: +Valbona +Zhupa

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] valbona / docs[0] 2255 / hits[0] 3631 / keyword[1] zhupa / docs[1] 707 / hits[1] 1139 /
Kërkesa e Selamit, ja të besuarit e Bashës që rrezikojnë largimin. Emrat
  • 2016-09-16

Kërkesa e Selamit, ja të besuarit e Bashës që rrezikojnë largimin. Emrat

Pas dy humbjeve radhazi, eksponentë me peshë të Partisë Demokratike, për herë të parë që pas largimit të Sali Berishës, kanë kërkuar rishikimin e pozitave të lidershipit të partisë, për të evituar një tjetër disfatë në horizont, e cila do ti rezervonte PD një qëndrim të g

Struktura e dijes së Opozitës përballë strukturës së krimit të qeverisë
  • 2014-11-08

Struktura e dijes së Opozitës përballë strukturës së krimit të qeverisë

24 koordinatorët kombëtarë të PD, Basha: Pasuri e çmuar për shqiptarët Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi mesditën e sotme koordinatorët kombëtarë të Partisë Demokratike, duke vlerësuar angazhimin e tyre në partinë që ai drejton. Shefi i opozitës theksoi se "ribashkim

No Pic available
  • 2014-11-07

Ja emrat e koordinatorëve kombëtarë, Basha: Më të mirët, pasuri për PD

TIRANE - Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi mesditën e sotme koordinatorët kombëtarë të Partisë Demokratike, duke vlerësuar angazhimin e tyre në partinë që ai drejton. Shefi i opozitës theksoi se "ribashkimi, hapja dhe ripërtëritja kanë bërë që në PD të vërshojnë dhjetëra

No Pic available
  • 2014-11-07

Ja 20 koordinatorët kombëtarë të PD, Basha: Ka hapësira për të gjithë

Lideri i opozitës, Lulzim Basha prezantoi sot paradite 20 koordinatorët e PD-së. Basha deklaroi se ribashkimi, hapja, ripërtëritja e PD ka bërë që drejt saj të vërshojnë qindra intelektualë. Sipas liderit demokrat partia që ai drejton ka hapësirë për të gjithë ata që dinë të pro

No Pic available
  • 2014-11-07

Ja 24 koordinatorët kombëtarë të PD, Basha: Pasuri e çmuar për shqiptarët

TIRANE - Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi mesditën e sotme koordinatorët kombëtarë të Partisë Demokratike, duke vlerësuar angazhimin e tyre në partinë që ai drejton. Shefi i opozitës theksoi se "ribashkimi, hapja dhe ripërtëritja kanë bërë që në PD të vërshojnë dhjetëra

Maxhoranca vazhdon perjashtimin e kandidateve per AMA mbeten 16 emra Te premten dy fituesit
  • 2014-10-07

Maxhoranca vazhdon perjashtimin e kandidateve per AMA mbeten 16 emra Te premten dy fituesit

e Marte 7 Tetor 20140915 am p classwp-caption-text Komisioni i MediasSSSAbrASSKomisioni Parlamentar i Medias ka vijuar dje procesin e perzgjedhjes se kandidaturave per te plotesuar vendet vakante ne Autoritetin e Mediave Audiovizive duke eliminuar dy kandidate nga lista aplikant

No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy këshilltarë të Nishanit

Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zgjodhën me votë të lirë,