Rezultate te kerkimit per termin: +Valdano

Total: 229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.479Z

Valdano e përkrah Pellegrinin

Drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, Jorge Valdano ka përkrahur trajnerin Manuel Pellegrini pas fitores ndaj Sporting Gijonit, të shtunën mbrëma. Real fitoi 3-1 por kishte vështirësi në kontrollimin e ndeshjes. “Ai është trajner i Real Madridit dhe është në qendër të mendimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.728Z

Jorge Valdano përgëzon Barcelonën

Drejtori sportiv i Real Madridit, Jorge Valdano, ka përgëzuar Barcelonën për fitimin e titullit, duke këmbëngulur se Manuel Pellegrini nuk do të mbetet trajner i Real Madridit edhe sezonin e ardhshëm. "Përgëzime për kampionët. Klubi do të hapë një debat, në të cilin pritet të me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.701Z

Valdano: Mund ta arrijmë Barcelonën

Menaxheri i përgjithshëm i Real Madridit, Jorge Valdano, ende shpreson se ata mund ta fitojnë titullin e kampionit të Spanjës. Mbretërit mbrëmë u mposhtën nga Osasuna me rezultat minimal 1-0 që shtoi në shtatë pikë dallimin nga i pari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.169Z

Valdano mbron shitjen e Robben

Menaxheri gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, ka mbrojtur vendimin për të shitur Arjen Robben te Bayern Munichu. Holandezi ndihmoi Bayernin të futet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve gjatë javës së kaluar me një gol të shkëlqyer të shënuar kundër Manchester United.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.253Z

Valdano: Duhet të shesim lojtarë

Drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano, është shprehur i shqetësuar për skuadrën e madhe të Realit dhe për këtë arsye tani Los Blancos dëshirojnë që të shesin një numër të lojtarëve të panevojshëm. "Ne kemi 26 lojtarë tani për tani, kështu që duhet ta lehtësojmë skua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.069Z

Valdano: Pellegrini është i sigurt

Drejtori gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, thotë se stoli i Manuel Pellegrinit është i sigurt, pavarësisht eliminimit të klubit nga Liga e Kampionëve. "Ne do ta respektojmë atë pasi besojmë në punën e tij, edhe pse e dimë se trajneri i Madridit gjithmonë është i shoqëruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.541Z

Valdano: Reali kurrë nuk ka kontaktuar me Mourinhon

Drejtori sportiv i Real Madridit, Jorge Valdano, thotë se ata kurrë nuk kanë kontaktuar me Jose Mourinho për t'ia ofruar drejtimin e klubit. "A ishte Jose Mourinho qëllimi ynë? Jo. Me Florentino kishim në mendje dy trajnerë, Manuel Pellegrini dhe Arsene Wenger. Mourinhon kurrë nuk e kemi k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama