Rezultate te kerkimit per termin: +Valencies

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] valencies / docs[0] 5 / hits[0] 5 /
No Pic available
  • 2013-09-27

PSG, Blanc: Pa Tiago Silvën, vuajmë në mbrojtje

Kampionia e Francës, Paris Saint-Germain po vuan nga mungesa e kapitenit Thiago Silva, i cili është i dëmtuar. Ka qenë vet tekniku i parizienve që e ka konfirmuar këtë lajm gjatë një interviste. Kryeqytetasit morën 3 pikë në ndaj Valencies, ku goli i Cavanit, i treti për këtë sezon,

No Pic available
  • 2013-08-24

Monako ndalet sërish, rivalët gati të përfitojnë

Monako nuk din të ngre krye. Skuadra e drejtuar nga Kaudio Ranieri nuk ka shkuar përtej një barazimi të bardhë 0-0 në shtëpinë e Tuluzës. Radamel Falkao vazhdon të qëndrojë në hije ndërsa Ranieri vazhdon të dridhet teksa deri tani ka 7 pikë , 1 më shumë se Lion, Marsej dhe Sant Et

No Pic available
  • 2013-08-12

Fiton Monako, debuton me gol Falkao

Ranieri dhe Radamel Falkao e kanë nisur në mënyrën më të mirë aventurën e tyre në Kampionatin francez. Monako arrin të mposhtë 2-0 Bordon, duke paralajmëruar të gjithë rivalët se do të jetë një rivale serioze për luftën për titullin kampion. Pjesa e parë përfundoi pa gola, nd

Kampionatet europiane Bajerni i pandalshem prane titullit
  • 2011-10-31

Kampionatet europiane Bajerni i pandalshem prane titullit

Askush nuk mund të ndalë Bajernin e Mynihut që vazhdon të kryesojë i vetëm kampionatin gjerman. Bavarezët e drejtuar nga Jup Heinkens kanë regjistruar një tjetër fitore, duke mundur thellësisht 4-0 Nurembergun. Një sukses ky që ka komf

No Pic available
  • 2008-10-21

Lorik Cana në fushë kundër PSV

Pas impenjimeve me përfaqësuesen kuqezi, Lorik Canën dhe Arjan Beqajn i presin dy sfida shumë të rëndësishme me skuadrat respektive. Të mërkurën, të dy futbollistët shqiptarë do të luajnë në aktivitetin më prestigjioz për klube në kontinent, Ligën e Kampioneve. Cana rikthehet në