Rezultate te kerkimit per termin: +Valentina +Leskaj

Meta: total 1000 / total_found 3195 / time 0.002 / keyword[0] valentina / docs[0] 4454 / hits[0] 5936 / keyword[1] leskaj / docs[1] 5091 / hits[1] 11870 /
No Pic available
  • 2017-09-01

Sa u kushtuan shqiptarëve shpenzimet e deputetëve në bileta, dieta dhe hotele në 2017-n

Udhëtimet e deputetëve jashtë vendit, gjatë gjashtëmujorit të parë të vitit 2017, duke përfshirë bileta avioni, hotele, dieta, dreka dhe darka, u kanë kushtuar 13 341 516 lekë taksapaguesve shqiptarë. Shqiptarja.com zbardh 34 emrat e deputetëve që kanë udhëtuar jashtë vendit gjatë

No Pic available
  • 2017-08-28

Rreziku që i vjen Edi Ramës nga qeveria e re

Një qeveri për vete! Nga Mero Baze Edi Rama ka ndërtuar një qeveri të parashikueshme, bazuar tek nevoja për të përfaqësuar partinë tek njerëzit e suksesshëm të saj dhe tek fasada si taksë e Edi Ramës. Tre musketjerët e qeverisë, duket se janë Damian Gjiknuri, Arben Ahmetaj dhe Blen

No Pic available
  • 2017-07-24

Ilir Meta betohet si Presidenti i Republikës

Ilir Meta ka marrë zyrtarisht postin e Presidentit të Republikës.  Pas leximit të formulës nga nënkryetarja Valentina Leskaj, Meta beri betimin e tij.  Pas betimit në Parlament, në orën 19:00, Presidenti i sapobetuar do të drejtohet për në Presidencë, ku edhe atje janë duke u

Meta betohet si President: Do ti shërbej dialogut dhe konsensusit
  • 2017-07-24

Meta betohet si President: Do ti shërbej dialogut dhe konsensusit

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta është betuar sot pasdite në seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga Kuvendi. Seanca është drejtuar nga nën/kryetarja e Kuvendit Valentina leskaj, e cila më pas ka ftuar presidentin e ri të mbajë fjalimin e rastit. Pas fjalimit të tij, Meta është largua

Ilir Meta President, sot ceremonia e marrjes së detyrës
  • 2017-07-24

Ilir Meta President, sot ceremonia e marrjes së detyrës

Në orën 18:00 Parlamenti i Shqipërisë pritet të mblidhet në sesionin e jashtëzakonshëm ku do të zhvillohet dhe ceremonia e betimit të Presidentit të ri, Ilir Meta. Seanca do të drejtohet nga nënkryetarja e Parlamentit Valentina Leskaj, e cila do të lexoi dhe formulën e betimit, pas t

No Pic available
  • 2017-07-22

Nishani i lë stafetën Metës, zbulohen detajet e ceremonisë. Kryemadhi nuk e shoqëron

Në prag të 24 korrikut, ditës kur Ilir Meta do të lëvizë pak metra nga godina e Kuvendit drejt asaj të Presidencës, pjesë e të njëjtit bulevard qendror të kryeqytetit, në oborrin e Presidencës kanë nisur edhe përgatitjet për ceremonialin në zbatim të protokollit shtetëror. Po

No Pic available
  • 2017-06-08

Meta sulmon ashpër Klosin nga Berati: Ka 2-3 muaj që një kumarxhi i lidhur me bandat ka prishur qetësinë

Nga Berati ku ishte në një takim elektoral, ish kreu i LSI-së Ilir Meta ka hedhur akuza të forta, për kryesuesin e listës së PS-së në Berat Blendi Klosi. Meta tha se nuk ishte LSI ajo që hoqi gratë socialiste nga parlamenti dhe solli njerëz më precedent penalë. Kam një pyetje për ju

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama