Rezultate te kerkimit per termin: +Valentina

Total: 4453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.433Z

Valentina

Valentina u tregon banorëve për lidhjen e saj me ish-bashkëshortin, babanë e Domenikës, martesën dhe arsyet e ndarjes nga ai. Ajo mallëngjehet, ndërsa tregon jetën e saj dhe mbi të gjitha lidhjen e ngushtë me të bijën Një rrëfim mbi të kaluarën Pas natës së spektaklit të madh, b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.440Z

Valentina në studio

06/02/2010 23:15 Valentina arrin në studio ku pritet me një duartrokitje të gjatë nga publiku. Ajo duket shumë e emocionuar nga kjo pritje. Arbana e fton të ulet e të diskutojnë për largimin e saj nga shtëpia. Në monitor shfaqet përqindja e votimit, 70% e votuesve kanë votuar pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.582Z

Edi dhe Valentina

02/02/10 12:06 Mama Vali dhe Eduardi duke qene dhe banoret e vetem te zgjuar ne shtepi bisedojne me njeri-tjetrin. Ata jane ulur ne nje kend te ballkonit ku ka diell dhe po ngrohen. Ata pijne kafe dhe diskutojne. Fillimisht biseda e tyre behet per pastrimin ku Edi thote se nuk eshte e nevojsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.440Z

Konflikti Valentina Jetmir

06/02/2010 22:20 Si për publikun, ashtu edhe për banorët e vecanërisht për Jetmirin dhe Valentinën, shfaqet një klip në të cilin tregohen momente mbi debatin ndërmjet dy banorëve të ndodhura gjatë kësaj jave. Të dy banorët duken pak në siklet, pasi kanë thënë fjalë jo të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Debati i Miri-Valentina

05/02/10 23:50 Me ne fund byreku eshte gati. E ndersa hane byrek banoret bisedojne ndermjet tyre. Pasi mbarojne se ngreni byrekun dhe embelsirat ata fillojne te bejte punet e darkes. Keshtu Graciela dhe Erjoni merren me larjen e eneve dhe shkembejne batuta e te qeshura me njeri-tjetrin. Ne d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.408Z

Valentina Leskaj, nënkryetarja e tretë e Kuvendit

Partia Socialiste ka marrë postin e nënkryetarit të tretë të Kuvendit të Shqipërisë. Sipas burimeve nga partia rozë, Valentina Leskaj do të marrë postin e lënë bosh pa dorëheqjes së Vangjel Dules pak kohë më parë. Në këtë mënyrë, Kuvendi, përveç kryetarit Ilir Meta, do të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.347Z

Intervistë me Valentina Leskajn

 Kryetarja e grupit parlamentar të Partisë Socialiste Valentina Leskaj ndodhet keto dite ketu ne Washington, per të ndjekur ceremoninë e inaugurimit të presidentit Barak Obama. Gjatë emisionit televiziv Ditari, Zëri i Amerikës zhvilloi një intervistë me zonjën Leskaj.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama