Rezultate te kerkimit per termin: +Vali

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.531Z

Vali & Tini

Edmond Tupja Ajo quhet Vali, kurse ai Altin. Shkurtimisht, i thërrasin Vali e Tini. Në anglishte Vali & Tini. Që të dy kanë lindur në shkurt, ditën e “Shën Valentinit”. Janë moshatarë dhe dashurohen.  Dhe datën 14 të çdo muaji e kanë shans. ëndrra e tyre ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.783Z

Rruga e Vali Kuqit

Këngëtari i ri nga Gjakova, Vali Kuqi për të tretën herë po merr pjesë në festivalin e këngës moderne shqiptare “Top Fest”. “Rruga ime”, quhet kënga me të cilën Vali ka nisur rrugëtimin në edicionin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.261Z

Debat Vali-Jetmir

05/02/10 12:45 Banoret kane qene me sofra duke ngene mengjesin dhe Seldi i ka kerkuar Jetmirit qe ti hedhi pak qumesht ne nje gote. Ne te njejten kohe Vali i ka thene Jetmirit qe ti jape enen me qumesht por ai sja ka dhene dhe ka vazhduar punen e tij. Vetem ky gjest ka bere qe ndermjet dy akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.219Z

Rama: Vali Bizhga, Drejtorja e Kabinetit të kryeministrit

Përmes rrjetit social Facebook, kryeministri i zgjedhur, Edi Rama prezantoi, Vali Bizhgën në postin e Drejtores së Kabinetit të kryeministrit. Është kënaqësi dhe nder t’ju prezantoj Drejtoren e Kabinetit tim në kryeministri, Vali Bizhgën. Me Valin kemi punuar krah për krah për shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Do dali Vali?

06/02/10 11:30 Si cdo dite tjeter dhe sot te paret jane zgjuar Vali dhe Edi. Ata kane kryer punet e para te mengjesit dhe kane bere kafene. Me pas eshte zgjuar dhe Domi dhe ajo eshte habitur pasi ne dhome kishte hyre uje sepse kishin lene rrobat e lagura brenda. Ajo eshte zgjuar plot energji,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Vali Bizhga, drejtoresha e Kabinetit të Edi Ramës

Vali Bizhga do të jetë drejtoresha e Kabinetit qeveritar të drejtuar nga Edi Rama. Kjo është bërë e ditur nga vetë ky i fundit. “Është kënaqësi dhe nder t’ju prezantoj Drejtoren e Kabinetit tim në kryeministri, Vali Bizhgën. Me Valin kemi punuar krah për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.326Z

Arrestohet Vali Corleone

GJILAN- I kërkuar për një kohë të gjatë, të mërkurën policia ka arritur ta prangos Princ Vali Corleonen (Valdrin Sylejmani). Ai, sipas komandantit të Policisë në Gjilan, dyshohet për veprën penale: "Shkaktim i Rrezikut të p&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama