Rezultate te kerkimit per termin: +Valias

Total: 372
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.237Z

Valias, zjarr në banesë, humb jetën 25-vjeçari

Gazeta ShqipFoto ilustruese Një 25-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e asfiksisë pas përfshirjes nga flakët të shtëpisë së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas mesnatës në Valias të Tiranës. 25-vjeçari Z. A. dyshohet të ketë qenë në gjumë në momentin e rënies së zjarrit dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.279Z

Vrasja ne Valias policia Autor i biri

Polica e Tiranës ka zbardhur të shtunën ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e të premtes në Valias, ku u raportua fillimisht për një 56-vjeçar që ishte vetëvrarë teksa ndodhej në gjendje të dehur. Nga hetimet e policisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.282Z

Valias punetoret ne proteste

Punëtorët e firmës së prodhimit të këpucëve TNA, në Valias, kanë protestuar gjatë paradites së të premtes për ndërprerjen e energjisë nga CEZ Shpërndarje. Të mbetur pa punë prej katër ditësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.683Z

Xhelal Mziu mbrohet nga firma që kreu punimet në Valias

Hetimet Shoqëria ka deklaruar se nuk kërkon para për punimet në këtë rrugë Prokuroria e Tiranës do të vazhdojë hetimet për kreun e Bashkisë së Kamzës në gjendje të lirë, ndërsa ka vijuar edhe marrja në pyetje e pronarëve apo administratorëve që morën pjesë në tenderin për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

‘Abuzimi me tenderat’, Mziu: Bashkia s’ka harxhuar asnjë lekë për rrugën Valias-Laknas

TIRANE- Është zhvilluar sot seancan e radhës ndaj kreut të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i akuzuar dhe i arrestuar më herët për shpërdorim detyre në lidhje me punimet ne rrugën Valias-Laknas. Nga salla e gjyqit, Mziu ka dhënë argumentet e tij në lidhje me akuzat, duke u ndalur tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.241Z

Vrasja në Valias/ Nëna: U tmerrova nga përleshja e dy djemve që në mëngjes

Tashmë i humba të dy djemtë. Njerin të vrarë e tjetrin të arrestuar. U tmerrova me atë që çfarë u ndodhi djemve e pashë me sytë e mi. Kështu është shprehur para Policisë, nëna e Afrim dhe Ermir Kallarit. Ky i fundit u qëllua për vdekje me çifte nga vëllai i tij pas një konfl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.117Z

Valias humb jeten i asfiksuar 25-vjecari

Një 25-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e asfiksisë pas përfshirjes nga flakët të shtëpisë së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas mesnatës në Valias të Tiranës. 25-vjeçari Z. A. dyshohet të ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama