Rezultate te kerkimit per termin: +Valon +Behramit

Total: 249
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.832Z

Në parajsën e Valon Behramit (FOTO)

Mesfushori kosovar, Valon Behrami, ka treguar shtëpinë e tij luksoze, e cila ndodhet Gentelino. Ai është intervistuar nga gazeta serbe Blick, ku ka folur edhe për të ardhmen e tij. Behrami ka lënë të nënkuptojë se dëshiron që të transferohet tek Interi, pasi do të ishte shumë afë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.525Z

Babai i Valon Behramit shpërthen ndaj qeverisë së Kosovës

Babai i Valon Behramit, Ragipi, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës që të distancohet nga deklaratat fyese ndaj familjes së tij të zëvendësministrit, Gani Koci. Ragipi thotë se ministrat janë për ta hequr lloçin nga stadiumet, e jo për t'i përlloçur yjet, siç është Valon Behr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.525Z

Vedati i Stupcave, i del në mbrojtje Valon Behramit (Foto)

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami, i ka dalë në mbrojtje Valon Behramit dhe të gjithë kosovarëve të luajnë në kombëtaren e Zvicrës Një ditë më, Valon Behrami është kritikuar shumë në Kosovë, pas një dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.228Z

Frika e Valon Behramit dhe ndeshja gjeopolitike me Ukrainën

Nëse i hedh një sy lajmeve që qarkullojnë orët e fundit për Shqipërinë në mediat e huaja, vë re se flitet për ndeshjen që do të luhet në mbrëmje mes Shqipërisë dhe Ukrainës. Shqipëria vjen pas fitores me Katarin, kurse Ukraina vjen pasi fitoi me Rumaninë me rezultatin 4-3. Kjo e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.003Z

Valon Behramit i vjedhin makinën, policia ia gjen brenda 24 orësh

ITALI-Futbollistit të Napolit, Valon Behrami i kanë vjedhur makinën. Lajmi është konfirmuar nga vetë ai, i cili ka shfryrë në profilin e tij në Twitter. Pas orës, edhe makinën, shkruan Behrami në Twitter, duke shfryrë me një fjalor aspak miqësor. " Ne fillim oren, tani makinen, me cat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.549Z

Kjo ndërhyrje e Valon Behramit mund të ia përfundoi karrierën Mirallasit (Video)

Valon Behrami, dje debutoi me ekipin e tij Watford kundër skuadrës të Roberto Martinez, Everton. Kosovari, luajti 80 minuta, dhe bëri një paraqitje të mirë, pasi skuadra e tij barazoi me rezultat 2-2. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Por një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.633Z

Gani Geci:Unë ia dhashë Milaim Zekës dokumentin për axhën e Valon Behramit

Ish-deputeti Gani Geci është përfshirë në debatin e hapur për UDBA’shët dhe për axhën e Valon Behramit. Geci ka thënë se dokumentin kur tregohet se axha i Behramit ishte emëruar nga Qeveria ia ka dhënë Milaim Zekës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama