Rezultate te kerkimit per termin: +Valon +Shkodra

Meta: total 15 / total_found 15 / time 0.000 / keyword[0] valon / docs[0] 2588 / hits[0] 3428 / keyword[1] shkodra / docs[1] 9301 / hits[1] 12727 /
No Pic available
  • 2017-09-01

Hysaj: Tifozët duhet të na përkrahin. Ëndërroj shiritin e kapitenit

Është vetëm 23-vjeç, por në fushë ai është një lider i vërtetë dhe di ta udhëheqë skuadrën që nga prapavija. Është aktivizuar në 32 ndeshje me Shqipërinë deri tani dhe me të drejtë ngjason me një futbollist veteran sa herë mban veshur ngjyrat kuqezi. Në konferencën e rradh

Hysaj: Ëndërroj shiritin e kapitenit
  • 2017-08-31

Hysaj: Ëndërroj shiritin e kapitenit

Është vetëm 23 vjeç, por në fushë ai është një lider i vërtetë dhe di ta udhëheqë skuadrën që nga prapavija. Është aktivizuar në 32 ndeshje me Shqipërinë deri tani dhe me të drejtë ngjason me një futbollist veteran sa herë mban veshur ngjyrat kuqezi. Hysaj për Shqipërinë n

Rrumbullakësimi i së kaluarës antike të Kosovës, ndodh ti afrojë njerëzit në të ardhmen
  • 2016-09-08

Rrumbullakësimi i së kaluarës antike të Kosovës, ndodh ti afrojë njerëzit në të ardhmen

Historia e lashtë e Kosovës është shpeshherë e debatuar fuqishëm, që shpien në zemërim, ngatërrim dhe ndarje. Profesoresha Edi Shukriu, anëtare e Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, po bën ç'mundet që e vërteta të vihet në pah. E lindur në Prizren nga një nënë kat

No Pic available
  • 2015-11-03

TREVAVE BALLKANIKE DREJT ATDHEUT

Shënime udhëtimi nga Ndue Lazri -Dëshirojmë të provojmë specialitete të kuzhinës serbe. Na rekomandoni ndonjë restorant këtu afër,- i thamë sportelistit të hotel Moskva në qendër të Beogradit të vjetër, ku sapo kishim zënë vend. – Shkoni në Skadarska ulica (rrugën Shkodra

Pa biografi edhe zëvendëskryeministër e lëre më këshilltar
  • 2015-10-08

Pa biografi edhe zëvendëskryeministër e lëre më këshilltar

Edhe 10 muaj pas konstituimit të Qeverisë së Kosovës, në krye me kryeministrin Isa Mustafa, duket se ende nuk ka përfunduar emërimi i të gjithë zëvendësministrave dhe pjesëtarëve të kabineteve të ministrave, shumica prej të cilëve njihen si këshilltarë politik. Transparencë të

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet
  • 2014-06-16

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2013-09-28

Solidaritet dhe fisnikëri për Ambrënnga gjithë shqiptarët anembanë

Çdo ditë takoj njerëz në rrugë që më ndalojnë dhe më japin diçka... ka edhe prej atyre që thonë mos e shkruaj emrin, rëndësi ka të shpëtojë ai engjëll (mbesa). Një grua pensioniste, Fedra Rama, apo gaz