Rezultate te kerkimit per termin: +Valter

Meta: total 1000 / total_found 1880 / time 0.001 / keyword[0] valter / docs[0] 1880 / hits[0] 2422 /
Teknologjia, kënaqësia që kontrollon qenien tonë
  • 2016-04-07

Teknologjia, kënaqësia që kontrollon qenien tonë

Nga Valter Nasufi Në qoftë se do të ndodhë që për pak kohë të mos e kemi me vete telefonin smart, do të kuptojmë se sa të lidhur jemi me teknologjinë dhe sa të vështirë e kemi të rrimë pa të. Kemi hyrë aq shumë te njëri-tjetri, sa nuk arrijmë në shumë raste të kuptojmë kuf

Droga, ja sms-ja që shpëtoi mikun e nipit të Enver Hoxhës
  • 2016-04-03

Droga, ja sms-ja që shpëtoi mikun e nipit të Enver Hoxhës

Prokuroria evidenton një fakt misterioz në dosjen "Xibraka" të dërguar në gjykatë këtë javë me dhjetë persona të pandehur, njëri prej të cilëve në kërkim. Pikërisht për personin në kërkim, Genci Xhixha, i konsideruar si financues dhe sigurues i lëndës së kokainës në Ko

Fabrika e drogës në Xibrakë  kryetrafikantin Genci Xhixha e shpëtoi dyshja kanabiste Rama-Tahiri
  • 2016-04-03

Fabrika e drogës në Xibrakë kryetrafikantin Genci Xhixha e shpëtoi dyshja kanabiste Rama-Tahiri

Rrugës për në Xibrakë, në rrethrrotullimin e TEG ai është kthyer befas pas nga një telefonatë të shkurtër dhe është zhdukur. Për t'i mundësuar arratinë nga vendi, Xhixhës i është mundësuar që të mos lërë asnjë gjurmë në pikat e kalimit kufitar Denoncimi i ish-kryem

Xibraka dergohet ne gjykate zbulohen kodet qe perdorte Ermal Hoxha
  • 2016-03-30

Xibraka dergohet ne gjykate zbulohen kodet qe perdorte Ermal Hoxha

Ermal Hoxha pamje nga laboratori i kokaines Prokuroria e Krimeve te Renda ka dorezuar ne gjykate akuzen per 9 te pandehurit e laboratorit te droges qe u zbuluar ne fillim te vitit 2015 ne Xibrake te Elbasanit Trafik droge dhe grup i strukturuar kriminal eshte akuza per Ermal Hoxhe

No Pic available
  • 2016-03-28

Prokuroria kërkon arrest me burg për 6 të arrestuarit e operacionit Agimi

Prokuroria kërkon arrest me burg ndaj 6 personave të arrestuar me një sasi prej 27 kg drogë e dyshuar kanabis sativa. Të arrestuarit e operacionit të koduar “Agimi” janë: Fatmir Haka, Ylber Tahiri, Fatjon Hoxha, Valter Dedëndreaj, Urim Haka dhe Arben Metaj. Prokuroria jep detaj

U kapen me 27 kg droge Prokuroria kerkon burg per nenoficerin dhe 5 te tjeret
  • 2016-03-28

U kapen me 27 kg droge Prokuroria kerkon burg per nenoficerin dhe 5 te tjeret

Droga dhe armet e sekuestruara Tirane 28 mars 2016 NOAal- Prokuroria e Tiranes kerkon caktimin e mases se sigurise arrest me burg per gjashte te arrestuarit ne kuader te operacionit te koduar Agimi ne mesin e tyre edhe nje nenoficer ne repartin e Zall Herrit te cilet u kapen me 27

Dosja/ 6 të arrestuarit me hashash, si bëhej trafiku me BMW
  • 2016-03-28

Dosja/ 6 të arrestuarit me hashash, si bëhej trafiku me BMW

Prokuroria e Tiranes ka kërkuar "arrest me burg" për te prangosurit e operacionit të fundjavës, kapur me 26 kg hashash dhe armë. Sipas akuzës në burg duhet të mbeten shtetasit Fatmir Haka, Ylber Tahiri, Fatjon Hoxha, Valter Dedëndreaj, Urim Haka dhe Arben Metaj. Po ashtu, po punohet per te