Rezultate te kerkimit per termin: +Valverde

Meta: total 75 / total_found 75 / time 0.000 / keyword[0] valverde / docs[0] 75 / hits[0] 100 /
Zyrtare, Valverde trajneri i ri i Barcelonës
  • 2017-05-29

Zyrtare, Valverde trajneri i ri i Barcelonës

Ernesto Valverde trajneri i ri i Barcelonës. Konfirmimi vjen nga ana e presidentit të klubit blaugrana Josep Maria Bartomeu, i cili ka bërë publik emrin e teknikut që do të ulet në krye të stolit katalanas duke nisur që nga sezoni i ardhshëm i La Liga-s. Sipas asaj që bëjnë me dije medi

Barcelona ne krize Luis Enrique iken ne fund te sezonit
  • 2017-02-16

Barcelona ne krize Luis Enrique iken ne fund te sezonit

p styletext-align justifyDisfata e rende 4- 0 ne Paris ne takimin e pare te 18 te UEFA Champions League ka sjelle nje atmosfere te ndere ne klubin e Barcelones Ne stervitjen e pare pas kesaj humbje shokuese ekipi nuk eshte stervitur madje as nga trajneri Luis Enrike i cili ishte ne qendren stervitor

Ekzekutimi i dy shqiptareve ne Itali cfare zbuluan hetimet
  • 2016-11-14

Ekzekutimi i dy shqiptareve ne Itali cfare zbuluan hetimet

Dy shqiptaret e vrare ne Milano te Italise kete te enjte dyshohet te kene lene takim me atentatoret e tyrebr br shte kjo ajo qe dyshohet nga hetimet lidhur me ekzekutimin e kusherinjve lezhiane Agron Lleshaj dhe Alban Lleshaj mbremjen e se enjtes ku te gjitha hetimet jane perqendruar ne pisten e n

FOTO-VIDEO Identifikohen viktimat e masakres ne Itali
  • 2016-11-11

FOTO-VIDEO Identifikohen viktimat e masakres ne Itali

Milano ITALI 11 nentor 2016 NOAal - Nje vrasje e dyfishte ka ndodhur ne Itali ku kane mbetur te vdekur dy shqiptare Viktimat jane Agron Lleshaj 27 vjec dhe Alban Lleshaj 24 vjec rezidente ne Parabiago Milanobr br Pak para mesnates mes te enjtes dhe te premtes ne zonen e Canegrate ne Milano te I

Identifikohen dy shqiptaret e vrare ne Itali ishin vellezer FOTO
  • 2016-11-11

Identifikohen dy shqiptaret e vrare ne Itali ishin vellezer FOTO

Milano 11 nentor 2016 NOAal- Dy shqiptaret e vrare ne Itali pak para mesnates mes te enjtes dhe te premtes ishin vellezerbr br Ata jane identifikuar dhe behet fjale per Agron Lleshaj 27 vjec dhe Alban Lleshaj 24 vjec me banim ne Parabiago te Milanosbr br Vellezerit Lleshaj u ekzekutuan me breshe

Vriten dy shqiptare ne Itali
  • 2016-11-11

Vriten dy shqiptare ne Itali

Milano ITALI 11 nentor 2016 NOAal - Nje vrasje e dyfishte ka ndodhur ne Itali ku kane mbetur te vdekur dy shqiptare Viktimat jane Agron Lleshaj 27 vjec dhe Alban Lleshaj 24 vjec rezidente ne Parabiago Milanobr br Pak para mesnates mes te enjtes dhe te premtes ne zonen e Canegrate ne Milano te I

Itali, dy shqiptarë gjenden të vrarë në një makinë
  • 2016-11-11

Itali, dy shqiptarë gjenden të vrarë në një makinë

Dy shqiptarë, me shumë mundësi vëllezër, janë vrarë mbrëmjen e së enjtes në periferi të Milanos, në lagjen Valverde në rrugën “Ancona”. Mediat italiane raportojnë se karabinierët u njoftuan për një aksident, por kur mbërritën në vendngjarje panë mjetin tip Polo