Rezultate te kerkimit per termin: +Vanessa +White

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.794Z

Vanessa, gruaja e parë me ngjyrë që u kurorëzua Miss Amerika

Vanessa Williams është bërë më 17 shtator 1983, në moshën 20-vjeçare, gruaja e parë me ngjyrë që u kurorëzua Miss Amerika. Ky ishte një moment historik dhe u luftua shumë dekada që kjo gjë të realizohej. Pjesmarrja e femrave minoritare nuk u lejua të merrte pjesë në konkurs deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.767Z

Kështu ndodh kur je e shkurtër (FOTO)

Këngëtarja Vanessa Ëhite e grupit The Saturdays, ka një problem të vogël në dukje, por që e pengon kur bëhet fjalë për lartësitë. Ajo është shumë e shkurtër dhe për këtë arsye, detyrohet që të mbajë taka shumë të larta. Por, ka raste kur edhe ato nuk i hyjnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Aheng i madh i grupit The Saturdays

Grupi i vajzave jan kthyer prsri n qytet pikrisht t shtunn pr t festuar suksesin e grupit gjat 2009-s. Una Healy, Mollie King, Vanessa White, Franikie Sandford dhe Rochelle Wiseman, kan ftuar shokt dhe shoqet e tyre n nj klub n Londr pr t festuar, sipas tyre, nj mbrmje para Krishtlindjeve. Edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.872Z

Pozojnë me rroba nate

Mundësitë që grupi “The Saturdays” të fitoj çmimin “Bizarre's Caner Of The Year” tashmë janë hedhur poshtë. Grupi i vajzave i kanë thënë revistës FHM për shprehitë e tyre të pijes, përderisa kanë thënë se kanë bërë fotografi me rroba të brendshme për album. Mollie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.465Z

VIP World

  Martohen Johnny Depp dhe Vanessa Paradis Duket se zemërthyesi hollivudian Johnny Depp më në fund do të martohet me partneren e tij, me të cilën është i lidhur prej shumë vitesh, Vanessa Paradis. Bazuar në raportin e revistës britanike &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.716Z

Aktorja "Oskar" çel Festivalin e Prishtinës

Do të mbërrijë sot në Prishtinë. Vanessa Redgrave është presidente e edicionit të parë të PriFilmFest (Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Prishtinë). Aktorja britanike do të jetë e pranishme në këtë aktivitet, pas anulimit që iu bë në qershor jo vetëm ardhjes së saj, por edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.240Z

Prifilmfest - ose fillimi i nj miqësie t bukur, vigjilje e edicionit të parë

Prishtinë, 20 Shtator NOA - Vetm dy dit na ndajn nga fillimi i edicionit t par t festivalit ndrkombtar t filmit n Prishtin PriFilmFest. N natn solemne t hapjes s ktij festivali, me dat 22 shtator, n tapetin e kuq prveç yjeve dhe emrave t njohur kosovar do t ket edhe mysafir t huaj n mesin e t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama