Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjel +Dule

Total: 3553
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.584Z

Qaramani Vangjel Dule

Nga Arben Llalla Ditën e Krishtlindjeve, 25 dhjetor 2015, Vangjel Dule në vend që të uronte për lindjen e Krishtit, paqen, miqësinë midis miqve, shokëve dhe fqinjëve, ai foli për BIRN me tone qaramane për tragjedinë e tij politike. Vangjel Dule u ankuan në përmjet medieve për ftohjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.181Z

Vangjel Dule jep doreheqjen

brbrKryetari i Bashkimit per te Drejtat e Njeriut Vangjel Dule ka dhene doreheqjen nga posti i nenkryetarit te kuvendit Shkak per kete eshte bere zgjedhja me 73 vota pro e shpetim Idrizit si nenkryetari i trete i parlamentit Ne nje leter drejtuar kryetarit te kuvendit dhe krereve te grupeve parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.741Z

Vangjel Dule ne PD

brbrMesditen e se martes kryetari i PBDNJ Vangjel Dule ka zhvilluar nje takim me kreun e PD Lulzim Basha duke shenuar keshtu nje hap afrimi me opoziten Edhe pse kjo eshte hera e pare qe Dule hyn ne seline e PD bashkepunimi me te djathten ka qene prezent edhe ne zgjedhjet lokale te 2015 Ne qershorin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.554Z

Dule refuzon ftesën, Berisha:Kujdes, Vangjel

Dule ka kërkuar qeveri teknike. Më pas zhvillon takim me liderin e PS-së, Edi Rama. TIRANË - Kryeministri Sali Berisha, i cili pretendon se është fitues në këto zgjedhje, i ka bërë ofertë edhe kryetarit të PBDNJ-së, Vangjel Dule, që të jetë pjesë e qeverisjes. Por, kryetari i P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.018Z

Vangjel Dule: Qeveria e Athinës braktisi minoritetin

Pjesëmarrja e minoritarëve në këto zgjedhje ka qenë tepër e ulët Kryetari i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriu, Vangjel Dule kritikon qeverinë greke për rezultatin e PBDNJ në zgjedhje e 23 qershorit. Në një intervistë për një gazetë greke, Vangjel Dule shprehet se pjesëmarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.562Z

Brokaj: Vangjel Dule kërkon destabilitet

Anëtari i Grupit të të Urtëve në Partinë Socialiste, ish-deputet i Vlorës, Sabit Brokaj, shprehet se Himara nuk është konsideruar asnjëherë minoritet. Në një intervistë për gazetën Panorama, Brokaj shprehet se janë shoqatat antishqiptare greke që e kanë nxitur këtë përcaktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.648Z

Çfarë bën Vangjel Dule në Parlamentin e Rusisë?

Nënkryetari i Kuvendit të Shqipërisë,Vangjel Dule shihet të ketë bërë një vizitë në Kuvendin e Rusisë. Nuk e dimë se kur Vangjel Dule të ketë përfaqësuar Shqipërinë në politikën ruse, por një gjë është e sigurt se fotografia është gjatë mandatit që ai gëzon postin e la

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama