Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjel +Maskaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] vangjel / docs[0] 7312 / hits[0] 11127 / keyword[1] maskaj / docs[1] 31 / hits[1] 45 /
No Pic available
  • 2016-08-07

Shqipëria, që nuk duhet humbur

Destinacioni turistik i plazheve të virgjër, Alpeve fjordike dhe gjurmëve të civilizimit romak, rivierës mahnitëse, qyteteve me arkitekturë unikale, kuzhinës perfekte tradicionale   Nga Vangjel Maskaj*  Shqipëria është destinacioni turistik i plazheve të virgjër, Alpeve fjordik

30 fotografi në ekspozitën e fotoreporterit Maskaj
  • 2011-08-18

30 fotografi në ekspozitën e fotoreporterit Maskaj

Vendet më aktraktive në Shqipëri vijnë përmes një ekspozite fotografike të fotoreporterit Vangjel Maskaj. Me titullin " Ekspozitë fotografike mbi turizmin në Shqipëri", autori ka zgjedhur qytetin turistik bregdetar të Vlorës, ku k