Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjeli

Total: 1794
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.539Z

Shuhet aktori. Lamtumirë Vasillaq Vangjeli!

TIRANE- Artistë, politikanë, miq e të afërm, nderuan aktorin e humorit, Vasillaq Vangjeli, në homazhet e zhvilluara mesditën e sotme për të në Teatrin e Metropolit. Për 30 vjet rresht, mbi 1000 role në skeçe, parod, kuplete, recitime, pantomimë, komedi, etj., aktori Vasillaq Vangjeli do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.985Z

Rikuperohet Kristi Vangjeli

Kristi Vangjeli eshte rehabilituar plotesisht pas demtimit ne gju, te pesuar ne fillim te shtatorit. Mbrojtesi 24-vjeçar i Kombetares u lendua ne  stervitje, pas nje kontakti me mbrojtesin Andi Lila, vetem pak dite perpara ndeshjes se barazuar 1-1 me Danimarken me 9 shtator.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.632Z

Demtohet perseri Kristi Vangjeli

Nga Greqia, Kastriot Gjini Mbrojtesi shqiptar i skuadres Aris te Selanikut eshte demtuar pak minuta me pare ne ndeshjen qe skuadra e tij zhvilloi kunder skuadres se te rinjeve. Kristi Vangjeli u fut ne fushe ne minuten e 30' dhe vetem 25 minuta me vone, pasi u mundua te kalonte dy "kundershtare", n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.850Z

Vangjeli takon Ari Hanin

• Kristi Vangjeli është takuar dje paradite me trajnerin e Kombëtares shqiptare, Ari Han.Ky i fundit ka pasur një takim edhe me trajnerin e Arisit, Bajeviç, i cili i ka premtuar se të shtunën kundër Verrias mund ta aktivizojë nga minuta e parë. "Me trajnerin u takuam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Vangjeli shkelqen ne Europe

Kristi Vangjeli duket se ndihet ne ambientin e tij natyral ne Kupat e Europes. Pas paraqitjes mbreselenese kunder Diego Forlanit ne ndeshjen e fituar 1-0 me Atletikon e Madridit me 16 shtator mbrojtesi shqiptar ka shkelqyer edhe ne sfiden qe Arisi i Selanikut ka luajtur te enjten perballe Bajern

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Kristi Vangjeli mahnit menaxherët gjermanë

Mbrojtësi polivalent Kristi Vangjeli, i cili menaxhohet nga agjencia prestigjioze shqiptare "Vata Vizion Football Management" ishte në fokusin e një grupi të gjerë menaxherësh të Hamburgut, Frajburgut, Maincit e 1860 Munih. Rudi Vata ka pasur kontakte të vazhdueshme me këta menaxherë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.633Z

Vizat Vangjeli Politika vonoi procesin

Edhe analisti Lorenc Vangjeli eshte i mendimit se levizja e lire ne zonen Schengen eshte merite e qytetareve shqiptare dhe jo e politikes. Sipas tij nje merite te vecante ka edhe vete BE qe nuk mori parasysh zullumet e politikes shqiptare. Eumlshte shoqeria shqiptare qe ka treguar se esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama