Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjelin

Total: 269
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.707Z

Ari Han, dje ne Selanik per Vangjelin

Trajneri i perfaqesueses se Shqiperise, Arie Han, eshte nisur sot per ne Selanik, per te kontaktuar me futbollistin e perfaqesueses Kristi Vangjelin, qe aktivizohet ne kampionatin grek me ekipin e Aris. Pasi ka ndjekur dy ndeshje, te kampionatit kombetar te kategorise superiore, trajneri i perfaqesu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.885Z

AEL Limasol mendon Vangjelin dhe Duron

AEL Limasoli hedh syte nga Shqiperia per te perforcuar skuadren. Klubi qipriot, qe e mbylli kampionatin ne vendin e katert, eshte vene ne kerkim te mbrojtesve e mesfushoreve dhe dy emrat qe po qarkullojne jane ata te Klodian Duros dhe Kristi Vangjelit. 31-vjeçari qe luan tek Omonia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.640Z

Edi Rama: Përgjigjia ime për Nardin, Vangjelin e Benin. Thjesht jeni të paditur

Kryeministri Rama u shpreh në interpelancën e kërkuar nga 6 deputetë të Parlamentit se nuk pritej një datë për hapjen e negociatave me BE-në. Rama tha se deputetët që kanë kërkuar interpelancën lidhur me atë që e quajnë mungesë të një date për hapjen e negociatave janë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.195Z

Basha sherr me Lorenc Vangjelin pse i permendi 21 janarin: Je i shitur i qeverisë

Kreu i PD-së Lulzim Basha, është përplasur sot pasdite me gazetarin Lorenc Vangjeli, teksa jepte prononcime në Studio e Hapur të Eni Vasilit.Ka qenë një pyetje e Vasilit çka ka ngrehur gjakrat në emision. Kjo e ka pyetur Bashën për 21 Janarin, dhe ai nuk është përgjigjur. Pas kës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.834Z

Larg politikës, Albana Vokshi sfidon Lorenc Vangjelin

Transmetuar më 06.04.2015 - 18:14 Jo çdo sfidë mes forcave politike bëhet në parlament. Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi i ka shpallur sfidë të hapur Lorenc Vangjelit, këshilltar i kryetarit të Kuvendit. Ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.411Z

Ari Han, në Greqi për të takuar Kristi Vangjelin

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Ari Han, ka udhëtuar dje drejt Greqisë, ku do të takojë mbrojtësin e përfaqësueses shqiptare, Kristi Vangjelin. Futbollisti 23-vjeçar bën pjesë në planet e teknikut holandez, pasi ka shpërthyer në edicionin e fundit me kombëtaren duke zhvilluar 8 n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.253Z

Për Vangjelin dhe triadën e b*thëlëpirësve

Nga Erjon Braçe Me ka bere pa fund pershtypje dje dhe sot; Solidariteti i qindra njerezve-here me nje “like”, here me nje mesazh ne “inbox”, here me nje sms ne telefon apo edhe drejtperdrejt ne telefon,  sot edhe ne rruge, pas nje fyerje te pabese, leshuar dje nga nje sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama