Rezultate te kerkimit per termin: +Vasco

Total: 101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.380Z

Vasco Rossi ka fobi unazat

0 brbr brbrEdhe kengetari me zerin unik Vasco Rossi e ka nje pike te dobet Rossi ka zbuluar se te mbajtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.502Z

Së shpejti në treg autobiografia e Vasco Rosit

Së shpejti pritet të publikohet Versioni i Vascos autobiografia e rrokerit italian. Libri do të editohet nga shtëpia botuese Chiarelettere. Kopertina u publikua në Facebook dhe për disa orë mori mijëra like dhe qindra komente. ”Çdo njeri i kujton gjërat në mënyrën e vet – sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.165Z

Në krye të klasifikimeve, Vasco dhe Adele

Vasco Rossi me këngën Vivere o Niente dhe këngëtarja Adele me këngën Someone like You, janë më të kërkuarit, përkatësisht sa i takon klasifikimeve të disqeve dhe shkarkimeve të këngëve në vitin 2011. Nga albumet, dominon muzika italiane me shtatë artistë nga dhjetë në total. Më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.610Z

Barbara D'Urso: 'Me Vasco Rossin, një dashuri tronditëse!'

18/02/2005  Ndërkohë që publiku pret me padurim ta shohë në ekranin e vogël në emisionin “Ferma”, Barbara D'Urso jep deklarata 'pikante' mbi një dashuri të madhe, dashuri që ka ndodhur njëzet vjet më parë. E zonja e shtëpisë së 'Vëllait të Madh' në Itali, në të vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.246Z

Vasco Rossi serish ne spital

Vasco Rossi është shtruar sërish në Villalba, klinika private në Bolonja prej së cilës kishte dalë më 1 gusht pas një periudhe rekuperimi prej dy javësh. Rokeri, ka shpjeguar zëdhënësja Tania Sachs, duke mohuar së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.719Z

Trajneri i Vasco, pëson hemorragji cerebrale

Ndërsa zhvillohej ndeshja mes Flamengos dhe Vasco De Gama, trajneri i tyre Ricardo Gomes pësoi hemorragji cerebrale dhe u nevojit ndërhyja e stafit mjekësor për ta transportuar në urgjencë.   Sipas informacioneve nga klubi i Vascos, trajneri ka kryer një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.347Z

Vasco Rossi: Pas 25 vitesh beqar, në verë do martohem

ROME - Këngëtari i njohur italian Vasco Rossi njoftoi në rrjetin social Facebook planet e tij për të kurorëzuar në martesë lidhjen me të fejuarën Laura. Pas 25 viteve beqarie, Vasco Rossi thotë se ka ardhur koha që të vendosë pak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama