Rezultate te kerkimit per termin: +Vasili

Total: 7876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.097Z

VASILI

Nga Ali PodrimjaPara meje qëndron ulur Vasili, i zhytur në të kaluarën trishtuese. Pas pak ndez makinën me regjistrim LMH-161. Pyet: ku dëshironi të pimë nga një raki të fortë? Ngadalë vihet në lëvizje makina. Para nesh përfytyrohen qindra varreza të kaltra. Vasili fillon të flasë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.439Z

Vasili: Koalicioni funksional

Pavarësisht qëndrimit të ndryshëm për dy çështje mjaft të rëndësishme siç janë projektligji për Shërbimin Informativ Shtetëror dhe marrëdhënia me presidentin e Republikës, koalicioni mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim nuk ka pësuar çarje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.880Z

Vasili: Protesta, reagim politik kuptimplotë

Sekretar i përgjithshëm i LSI Petrit Vasili ka qenë i ftuar në Ora- Neës ku foli rreth protestës që pritete të zhvillohet në Sheshin Sknëdërebej. Vasili tha se logoja e kësaj proteste do të jëtë "Vota është e shenjtë, nuk duhet të dhunohet". Protestën e sotme Vasili e ka konsider

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.350Z

Vasili kritika inspektorëve sanitarë

Turistve nuk i sht ofruar nj shrbim sanitar n nivele t duhura. Kshtu sht shprehur ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, gjate nje raportimi mbi situaten higjeno- sanitare n vend. "Ktij bumi t jashtzakonshm turistik, jo n t gjitha rastet inspektoriati sanitar i sht prgjigjur me vendosmr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.144Z

Vasili: Turp t

Petrit Vasili LSI i pergjigjet flake per flake PS-se. Akuza te ashpra midis sekretareve Me të dëgjuar qëndrimin e Partisë Socialiste, përmes sekretarit të saj, Blendi Klosi, LSI-ja ka deklaruar se lideshipi socialist duhet të heqë dorë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.387Z

Vasili: Pasiguria në burgje, e patolerueshme

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas ngjarjeve që kanë ndodhur së fundmi në burgje. Vasili deklaroi se pasiguria në burgje është e patolerueshme Vasili tha se çdo zyrtar duhet të marrë përgjegjësitë dhe të bëjë detyrën që i takon. Sipas tij duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.940Z

Vasili: Korrupsioni në rënie

Sistemi i referimit ka zbutur dhënien e parave nën dorë në shërbimin shëndetësor, ndonëse mbetet ende shumë për të bërë. Këtë ka deklaruar ministri i Shëndetësisë, Petrirt Vasili në një konferencë pas 9 muaj si drejtues i shëndetësisë, teksa u kërkon qytetarëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama