Rezultate te kerkimit per termin: +Vaun

Total: 988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.120Z

Tritol lokalit ne Vaun e Dejes

brbrNje sasi e vogel tritoli ka shperthyer gjate nates duke u gdhire e marta ne nje lokal ne Vaun e Dejes Sipas policise 10 grame lende eksplozive ishin vendosur ne pronen e Aleksander Lekaj Nga shperthimi ka patur vetem deme materiale Policia e njoftuar nga pronari i lokalit ka nisur hetimet dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.500Z

Kapen arme ne Vaun e Dejes

brbrNje sasi armesh municionesh dhe lendesh plasese eshte zbuluar ne Vaun e Dejes nga policia Armet u gjeten ne stanin e dy personave te cilet ne fakt banonin ne Tirane Policia arrestoi Arben Kullin 46 vjec Ai akuzohet per vepren penale 8220Prodhimit dhe mbajtjes pa leje te armeve luftarake dhe mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.113Z

Eksploziv dyqanit në Vaun e Dejës

Rikthehen sërish shpërthimet me eksploziv në vend. Në orët e para të mëngjesit të sotëm është vendosur një sasi eksplozivi në biznesi në Vaun e Dejës. Biznesi rezulton në pronësi të shtetasit A.L banues në Laç ndërsa nga shpërthimi nuk ka pasur persona të lënduar por vetëm d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.126Z

Krim brenda familjes në Vaun e Dejës, gruaja godet burrin teksa flinte

Një tjetër rast i krimit në familje është regjistruar mbrëmjen e vonë të së dielës në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës, teksa një grua ka goditur për vdekje me sopatë bashkëshortin e saj në kohën që ishte duke fjetur. Autore e ngjarjes është shtetësja Mirela Buzalli, 35

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.288Z

Vellai i kandidatit demokrat ne Vaun e Dejes Me kercenuan me arme

Shkoder 22 maj 2015 NOAal- Incident elektoral ne Vaun e Dejes shte ky pretendimi i vellait te kandidatit demokrat per bashkine e Vaut te Dejes ne Shkoderbr br Fredi Hila ka denoncuar ne polici nje sulm te armatosur Ai ka thene para uniformave blu se eshte sulmuar me arme gjate kohes qe udhetonte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.815Z

KESH Rriten prurjet ne Vaun e Dejes

Koorporata Elektroenergjitike Shqiptare ka raportuar mengjesin e sotem situaten ne liqenet e vendit ku spikat ajo ne Vaun e Dejes. Sipas KESH niveli i ujit ne kete liqen nuk eshte shume i larte 74.23 metra por prurjet dhe shkarkimet jane me te larta se ato te liqeneve te tjera perkatesis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.175Z

Presidenti inspekton situaten ne Vaun e Dejes

Pas takimeve me drejtues te pushtetit qendror dhe lokal si dhe me banoret e qytetit te Shkodres Presidenti i Republikes Bamir Topi i shoqeruar nga te gjithe anetaret e kabinetit te tij dhe drejtori i Korporates Energjetike Shqiptare Engjell Zeqo ishte dje paradite edhe ne Vaun e Dejes per te par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama