Rezultate te kerkimit per termin: +Vazhdoi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.720Z

Vazhdoi me Roar, hatri i djalit

Besart Berisha thotë se e vazhdoi kontratën me Brisbane Roar hatri i djalit të tij, Amarit, i cili është dashuruar në detin e Australisë. Natyrisht, 27 vjeçarin e bindën edhe kushtet që ia ofroi klubi nga A-League dhe rehatia që e ka gjetur tek Roar. I lumtur që do ta ketë në dispozici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.402Z

OKB vazhdoi mandatin e paqeruajtësve në Qipro

Këshilli i Sigurisë i OKB-së e vazhdoi edhe për gjysmë vit apo deri më 19 janar të vitit 2013 mandatin e Forcave të armatosura të OKB-së për përkrahjen e paqes në Qipro, transmetuan mediat ruse.Në votimin në organin 15 anëtarësh të organizatës botërore, rezoluta përkatëse u pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.918Z

Partia Socialiste vazhdoi edhe sot akuzat ndaj institucionit te KQZ-se

 Partia Socialiste vazhdoi akuzat ndaj institucionit të KQZ-së edhe sot për numërimin e votave që po u bëhen kutive të votimit. Sekretari organizativ, Blendi Klosi, e quajti një krim këtë proces, i cili në fakt nisi pas vendimit të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.254Z

Cakaj, Rama sulmon Metën para ambasadorëve: Vazhdoi avazin!

Pas betejës së cicërimave në Twitter lufta midis kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta është zhvendosur në një tjetër fushë-betejë, me shefin e qeverisë që e ka sulmuar Kreun e Shtetit në një takim me ambasadorët, referuar çështjes së refuzimit të dekretit për të pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.394Z

Vjedhja në Bankën e Shqipërisë vazhdoi 4 vjet rresht/ Po Fullani çfarë po bënte?

Për katër vite me radhë në thesarin e Bankës së Shqipërisë janë vjedhur miliona dollarë dhe për po kaq vite nuk është zbuluar asgjë, raporton Panorama. Fakti që vetëm para disa ditësh u zbuluan arka e kasaforta të boshatisura, ku mungonin 6 milionë dollarë, tregon se për 4 vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.798Z

Blerim Çela: Po vazhdoi me modelin e Berishës, PD e ka shumë të gjatë rrugën në opozitë

Një nga ish- themeluesit e Partisë Demokratike, në një intervistë për Shqiptarja.com, analizon arsyet që sollën humbjen e Partisë Demokratike në zgjedhje. Shkaku kryesor që solli humbjen e Partisë Demokratike dhe të djathtës në zgjedhjet parlamentare të 23 qershorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.606Z

Vjosa Osmani: Në LDK edhe sot vazhdoi ‘demokracia’ e aklamacionit

Deputetja e ‘rebeluar’ e LDK-së, Vjosa Osmani ka reaguar pas mbledhjes së sotme të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së ku u votua kryesia e re e kësaj partie. Ajo është thirrur në statusin e partisë ku deputetët d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama