Rezultate te kerkimit per termin: +Vazhdojn

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.465Z

Vazhdojnë vuajtjet e Monakos

Vazhdojnë problemet për Monakon. Skuadra nga principata franceze, ka dështuar të fitoi edhe në ndeshjen si vendas ndaj Lille, duke luajtur barazim 1 me 1. Mysafirët krijuan të parët epërsinë nëpërmjet Roux në minutën e 18’,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.354Z

Mazreku dhe Hasani, vazhdojnë me Prishtinën

Është mësuar e ardhmja e basketbollistëve Blerim Mazreku dhe Muhamed Hasani. Të dy këta do të vazhdojnë të jenë pjesë e KB Sigal Prishtinës. Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e grupit të tifozëve, “Plisat”, të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.314Z

Kurti: Protestat vazhdojnë

Përgjegjësinë për këto që ndodhen sot i ka qeveria, ka thënë lideri i VV në konferencën me gazetarë që këto momente po mbahet në selinë qendrore të Vetëvendosjes. Ai ka thënë se gjatë ditëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.762Z

Prishtina e Beogradi vazhdojnë dialogun teknik

 Në Bruksel vazhdojnë sot bisedimet teknike midis Prishtinës dhe Beogradit për gjyqësorin dhe policinë. Mediet në Beograd raportojnë se delegacioni serb udhëhiqet nga ministri për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Aleksandar Vu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.542Z

Komisionet vazhdojnë punën, opozita vazhdon bojkotin

Komisionet parlamentare, po vazhdojnë të mbahen pa prezencën e anëtarëve nga partitë opozitare. E kjo po shihet si pengesë për punën e këtyre komisioneve. Në mungesë të anëtarëve të opozitës, vazhdoi punën dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.494Z

Vazhdojnë bisedimet në Bruksel

Ekipet e Prishtinës dhe të Beogradit vazhdojnë sot bisedimet në Bruksel për planin e zbatimit të Marrëveshjes së 19 prillit. Temë kryesore është zgjidhja e çështjes së policisë dhe të gjyqësisë në kuad&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.765Z

Vazhdojnë edhe sot bisedimet teknike

 Në Bruksel vazhdojnë edhe sot bisedimet teknike midis Prishtinës dhe Beogradit, në lidhje me telekomunikacionin, gjyqësorin, policinë dhe sigurinë, shkruajnë mediat serbe. Ministri serb i telekomunikimeve, Rasim Lajiq, ka paralajmëruar se sot do t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama