Rezultate te kerkimit per termin: +Vazhdojne

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.866Z

Vazhdojne operacionet antikanabis

brbrAshpersohet lufta kunder kanabis satives Zbulohen te tjera parcela ne Shkoder Vlore Kolonje dhe Kurbin Kete te shtune Policia ka asgjesuar rreth 5 mije 250 rrenje bime narkotikebr Malesia e Shkodres e cila nder vite ka mbajtur vendin e dyte pas Lazaratit per kultivim ka qene objektivi i forcave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.725Z

Vazhdojne problemet me kartat

Vazhdojne aplikimet per karta identiteti dhe po njesoj vazhdojne dhe gabimet ne te dhenat e personave. Aplikimet per karte do te vazhdojne edhe dy dite te tjera, nderkohe qe kartat do te merren 10 dite me pas.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.245Z

Studentet vazhdojne protestat

Studentet e Fakultetit te Shkencave Sociale nuk kane nisur ende mesimin.Ndersa studentet e fakultetit te drejtesise mesojne pasdite ne gjimnazin Petro Nini.Studentet e shkencave sociale jane te vendosur te vazhdojne protestat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.591Z

Vazhdojne nderprerjet e energjise

Kompania e shperndarjes se energjise OSSH njoftoi serisht sot se shume zona te Tiranes do te vazhdojne te kene kufizime energjie, si pasoje e punimeve qe po behen ne rrjet. Nderprerjet e energjise do te vazhdojne per te pakten 3 ore gjate dites. Ne zonen e ktheses se Kamzes aktualisht po punohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.097Z

Debora, vazhdojne bllokimet

Reshjet e dendura te debores do te vazhdojne deri mesditen e se dieles. Sipas sherbimit meteorologjik ushtarak, parashikohet se ne zonat verilindore reshjet e debores do te vazhdojne gjate gjithe nates se sotme, duke bere qe shume akse nacionale, por edhe dhjetra komuna te mbeten te bllo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.439Z

Tragjedia ne Tisa, vazhdojne kerkimet

Vazhdojne kerkimet per gjetjen e trupave qe rezultojne te zhdukur ne ujerat e lumit Tisa qe ndodhet ne kufirin serbo-hungarez. Tre kufoma jane gjetur deri me tani, ndersa nje burre bashke me dy femijet e tij, nga Kosova kane mbijetuar e ndodhen ne nje qender ne Hungari.Bashkeshortja e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.017Z

Kriza e Opel, vazhdojne bisedimet

Zyrtaret gjermane vazhdojne perpjekjet per te arritur nje kompromis per nje plan shpetimi per filialin evropian te General Motors, ku ben pjese edhe kompania gjermane Opel. Bisedimet qe vazhduan edhe pas mesnate ne Berlin perfunduan pa ndonje rezultat, pasi negociatoret amerikane kerkuan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama