Rezultate te kerkimit per termin: +Vdekja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.287Z

Vdekja e Muamar Gadafit, lajmi në mediat botërore

Lajmi për vdekjen e kolonelit të Libisë, Muamar Gadafi është përcjellë me shumë interes nga të gjitha mediat botërore, në kohë reale. Galeri foto, faqet e pare te disa prej mediave me te rendesishme boterore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.430Z

Autopsia: Vdekja nga shperthim eksplozivi

Vdekja e kreut te Partise demokristiane Aleks Keka ka ardhur si pasoje e shperthimit te eksplozivit. Eshte ky perfundimi i analizave shkencore te autopsise se trupit te viktimes. Keto rezultate hedhin poshte te gjithe pistat e tjera vecanerisht ato te dhene nga policia e shtetit e cila aludoi se v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.082Z

Vdekja dhe vasha e Teatrit urban

Drama e Ariel Dorfman Vdekja dhe vasha koproduksion nga Teatri Urban dhe Teatri Kombetar i Kosoves do te shfaqet ne Tirane me 6 shkurt. Me regji te Fatos Berishes ku interpretojne Yllka Gashi Shkumbin Istrefi Luan Jaha kjo shfaqje ka marre dy vleresime gjate 2010-es Me kete pjese aktorja Yllka Gas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.276Z

Jeta, vdekja dhe përjetësia

Dy poetë flasin për jetën, vdekjen dhe përjetësinë. Fahredin Shehu dhe Ag Apolloni, në këtë intervistë të shkurtër për Express, japin mendimin e tyre për jetën, tregojnë se nuk i frikohen aspak vdekjes, ndërkohë i pari shfaq besimin në ekzistencën e jetës së përtejme, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.212Z

Prokuroria: Vdekja në tunel, aksidentale

Kukës Vdekja e punëtorit turk brenda tunelit të Kalimashit ka qenë aksidentale. Sipas hetimeve paraprake, vdekja është shkaktuar nga një gabim i vetë punëtorit. Në shenjë zie, ditën e enjte asnjë nga punëtorët e turnit nuk është futur në tunel dhe puna është pezulluar. “Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.904Z

Vdekja e Shattos-"aksidentale"

Zyrtarët në shtetin amerikan të Teksasit kanë dalë me përfundimin se vdekja e djaloshit të adoptuar rus, Max Shatto ishte aksidentale. Prokurori i Qarkut Bobby Bland tha se katër mjekë, të cilët shqyrtuan autopsinë e djalit, u pajtuan se v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.926Z

Mbyllet hetimi, vdekja e Olldashit ishte aksident

Prokuroria ka mbyllur hetimet për aksidentin e rëndë, në të cilin gjeti vdekjen deputeti Sokol Olldashi. Dhjetë muaj pas ngjarjes, e cila ndodhi më 20 nëntor 2013, prokuroria u ka dhënë fund veprimeve të saj hetimore. Për dhjetë muaj me radhë organi i akuzës i ka kryer të gjitha e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama