Rezultate te kerkimit per termin: +Vdekje

Meta: total 1000 / total_found 23139 / time 0.011 / keyword[0] vdekje / docs[0] 23139 / hits[0] 31371 /
Gruaja sheh trupin e pajetë të Admir Murataj, mes lotësh konfirmon: Është ai!
  • 2019-04-10

Gruaja sheh trupin e pajetë të Admir Murataj, mes lotësh konfirmon: Është ai!

Mediat greke ishin të parat që dhanë lajmin se grabitësi i vrarë jo shumë larg pistës së aeroportit Nënë Tereza, është Admir Murataj, i arratisur nga burgu i Trikalas në vitin 2017. Për disa orë identiteti i viktimës mbeti i pakonfirmuar nga policia e Shtetit, por në orën 11:00 kur

Dy vdekje të ndryshme të një personi, imazhet e rralla nga varrimi i Mbretit Zog (FOTO)
  • 2019-04-09

Dy vdekje të ndryshme të një personi, imazhet e rralla nga varrimi i Mbretit Zog (FOTO)

Dy ngjarje të rëndësishme të familjes mbretërore shqiptare përkojnë në të njëjtën datë. Këtë e ka sqaruar Elia Zaharia Zogu, bashkëshortja e princ Lekës, teksa ka kujtuar sot gjyshin e bashkëshortit të saj. Në postim thuhet se largimi i fundit nga Shqipëria i Mbretit Zog dhe dita

I gjithë shteti në këmbë, për të manipuluar aksidentin e Mira Kazhanit
  • 2019-04-08

I gjithë shteti në këmbë, për të manipuluar aksidentin e Mira Kazhanit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas aksidentit të gazetares Mira Kazhani. Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital, shkruan se shteti është angazhuar për të fshehur dhe manipuluar këtë ngjarje tragjike. Berisha jep detaje edhe në lidhje me gjendjen shëndetësorë të të riut

Deputet sere, Murrizi për Bashën e Bylykbashin: O birbo të bërë synet, hajeni në Lushnje!
  • 2019-04-07

Deputet sere, Murrizi për Bashën e Bylykbashin: O birbo të bërë synet, hajeni në Lushnje!

Prej disa ditësh vijon një debat i ashpër në distancë, madje edhe me fyerje të rënda midis ish-deputetit të PD Oerd Bylykbashi dhe kolegut të tij të mbetur në Parlament, pas djegies së mandateve, Myslikm Murrizi. Pasi e etiketoi si deputet plastmasi, Bylykbashi u sulmua nga Murrizi, i ci

Pas nisur ende sezoni aksident me vdekje në Gjirin e Lalëzit
  • 2019-04-05

Pas nisur ende sezoni aksident me vdekje në Gjirin e Lalëzit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesditë në Gjirin e Lalëzit. Mësohet se një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet, pranë fshatit Radë. “U arrestua E.Q.,37 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar shtetasin këmbësorë S.D., 87 vjeç, i cili ka n

Mbyti bashkëshorten, 35 vite burg për burrin  gjen belaja dhe mjekun
  • 2019-04-03

Mbyti bashkëshorten, 35 vite burg për burrin gjen belaja dhe mjekun

Gjykata për Krimet e Rënda ka dënuar me 35 vite burg, 67-vjeçarin Namik Velaj. I moshuari në janar të 2017-ës, pas një konflikti me bashkëshorten Vreke Velaj, i mori asaj jetën në banesën e tyre në Patos, duke e keqtrajtuar, mbytur dhe thyer krahun. Sipas prokurorisë, Velaj ka vrarë b

 Zbulohen dy ngjarjet e rënda kriminale ku policia luajti blofin
  • 2019-04-02

 Zbulohen dy ngjarjet e rënda kriminale ku policia luajti blofin

Vrasja e Jurgen Kurtit, 26-vjeçarit të njohur gjerësisht si menaxher i VIP-ave në zemër të kryeqytetit, ishte një ngjarje tepër e rëndë kriminale, të cilën për çudi Policia e Shtetit e zbardhi në kohë rekord. U desh rreth një javë që Uniformat Blu të çonin në pranga 3 nga autor