Rezultate te kerkimit per termin: +Vebi +Veliaj

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] vebi / docs[0] 140 / hits[0] 253 / keyword[1] veliaj / docs[1] 12979 / hits[1] 39233 /
No Pic available
  • 2018-02-10

Të gjitha hallet e Eduard Halimit, përveç rajonit

Eduard Halimi ka dorëzuar papritur mandatin e tij si deputetë I PD, nën një arsyetim formal të një projekti privat për drejtësinë në rajon, të cilin mund të na e kishte kursyer. Karriera e Eduard Halimit është radiografia tipike e një juristi që i ngjitet politikës për përfitme pe

No Pic available
  • 2014-09-26

Kallëzim penal Çefës, lejoidiskriminimin e suedezes

Të tjera rreth shkrimit PDF-Kallëzimi penal ndaj Elvis Çefës TIRANE- Shoqata e Avokatëve Anti-korrupsion Shqiptarë ka kallëzuar penalisht nënkryetarin e KLD Elvis Çefa për cënimin e së drejtës kushtetuese për

No Pic available
  • 2014-09-25

Kallëzim penal Çefës, me mosveprimelejoi diskriminimin e shtetases franceze

TIRANE- Shoqata e Avokatëve Anti-korrupsion Shqiptarë ka kallëzuar penalisht nënkryetarin e KLD Elvis Çefa cënimin e së drejtës kushtetuese për një proces të rregullt ligjor për një shtetase suedeze, me baba shqiptar. Të kall&eu

No Pic available
  • 2014-09-25

Kallëzim penal Çefës, me mosveprimelejoi diskriminimin e shtetases suedeze

TIRANE- Shoqata e Avokatëve Anti-korrupsion Shqiptarë ka kallëzuar penalisht nënkryetarin e KLD Elvis Çefa për cënimin e së drejtës kushtetuese për një proces të rregullt ligjor për një shtetase suedeze, me baba shqiptar. Të kallëzuar në Gjykatën e Tiranës lidhur me këtë çësht

Padi penale gjykateses
  • 2012-04-12

Padi penale gjykateses

Pasi ka njoftuar më herët Këshillin e Lartë të Drejtësisë, Ministrinë e Drejtësisë, Avokatin e Popullit dhe autoritetet suedeze, avokati mbrojtës i shtetases suedeze Ana Nordstrom, ka depozituar një kallëzim penal në Prokuro

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-05-28

Lista e dytë zyrtare e ish-të përndjekurve në proces verifikimi për dëmshpërblimin

Gazeta standard po boton listën e ish-të përndjekurve politikë prej 3165 emrash të cilët janë ende në procesin e verifikimit në institucione të tjera. Sipas burimeve të Ministrisë së Drejtësisë, lista që po publikohet sot është e paplotë dhe nuk është publikuar prej kësja minis