Rezultate te kerkimit per termin: +Vebi +Velis

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] vebi / docs[0] 140 / hits[0] 253 / keyword[1] velis / docs[1] 304 / hits[1] 450 /
No Pic available
  • 2018-02-10

Të gjitha hallet e Eduard Halimit, përveç rajonit

Eduard Halimi ka dorëzuar papritur mandatin e tij si deputetë I PD, nën një arsyetim formal të një projekti privat për drejtësinë në rajon, të cilin mund të na e kishte kursyer. Karriera e Eduard Halimit është radiografia tipike e një juristi që i ngjitet politikës për përfitme pe

Padi penale gjykateses
  • 2012-04-12

Padi penale gjykateses

Pasi ka njoftuar më herët Këshillin e Lartë të Drejtësisë, Ministrinë e Drejtësisë, Avokatin e Popullit dhe autoritetet suedeze, avokati mbrojtës i shtetases suedeze Ana Nordstrom, ka depozituar një kallëzim penal në Prokuro

No Pic available
  • 2009-07-08

Djali i Vebi Velisë kërkon pasurinë e VEFA-s

08/07/2009  Ferik Velia paraqiti kërkesën për dëshminë e trashëgimisë në gjykatë Në pronësi të tij janë televizioni “Alsat” në Tiranë dhe ai në Maqedoni TIRANË – Ka kaluar vetëm pak kohë nga ndarja nga jeta e Vebi Velisë, një prej biznesmenëve të njohur në ven

No Pic available
  • 2009-05-23

ADIO Vebi Velija

Është ligjësi e rreptë mes njerëzisë ardhja e çastit kur të duhet t‘i shprehësh Tjetrit, që mund të jetë edhe njeri i afërt, ndje Zotin, atë À-dieu, atë A-dio, atë përshëndetje që nuk do të të kthehet kurrë, e cila shpreh shumë më tepër sesa thjesht një lamtumirë të

No Pic available
  • 2009-05-19

SIMBOLIKA E KRAHEVE TE HAPUR NE PLAZHIN E DURRESIT

1. Një kanoçe "Coca-Cola" vlente një dollar e gjysmë verën e vitit, kur do të vendoste të mbetej në Tiranë dhe natën kur do të organizonte një darkë për nder timin, në të vetmin vend ku mund të hahej asokohe në Tiranë, në restorantin e hotelit "Dajti", me të ftuar elitën e re

No Pic available
  • 2009-05-17

Ndahet nga jeta Vebi Velija,kreu i TV të parë mbarëshqiptar

 Presidenti i ndjerë i TV ALSAT, Vebi Velija, u përcoll dje pasdite për në banesën e fundit në fshatin e tij të lindjes Gradec të Gostivarit në Maqedoni. Velija ndërroi jetë mesnatën e të premtes pas një sëmundjeje të rëndë, në moshën 61-vjeçare. Vebi Velija ishte pro