Rezultate te kerkimit per termin: +Veliajn

Total: 871
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.253Z

FOTOT/ Shpendi, në luftë me Veliajn

Dekorimi i Tiranës për festat e fundvitit, këtë vit ka marrë shumë vlerësime. Spartak Ngjela shprehej pak ditë më parë se Veliaj hoqi stilin otoman dhe arab të zbukurimeve. Por, ndërsa Tirana shkëlqen, as Prishtina nuk mbetet prapa. Kryebashkiaku Shpend Ahmetaj e ka dekoruar me shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.703Z

Gjykata mandaton Veliajn kryebashkiak

brbrGjykata e Tiranes mandatoi Erion Veliajn kryebashkiak te Tiranes me kerkesen e tij per verifikimin e mandatit Pas mandatimit ne nje status ne Facebook Veliaj shpreh gadishmerine per te filluar punen Ai kerkon edhe mendimin e qytetareve per ceshtjet me emergjente Tirana ka nevoje per shume pune

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.643Z

Nishani konkurron Veliajn, një Fun Zone edhe në Presidencë

Sfida Rumani- Shqipëri duket është zhvendosur edhe tek institucionet shqiptare. Bashkia e Tiranës prej disa ditësh ka krijuar Fun Zone, ku qytetarët e Tiranës mund të ndjekin në ekrane ndeshjet e Kombëtares. Më herët një traditë të tillë e ka bërë edhe Rama në sheshin pas godi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.080Z

FOTOT/ Ilir Meta, darkë familjare me Erion Veliajn dhe Haradinajn

Ka qenë një mbrëmje ndryshe nga të tjerat ajo e djeshme për të rinjtë e LRI-së, të cilët kanë patur fatin të kishin pranë tyre kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Velinë së bashku me bashkëshorten por edhe kryetarin e partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.939Z

Paloka kërcënon policët: Do përgjigjen kokë më kokë që mbrojnë Ramën dhe Veliajn

Edi Paloka ka kërcënuar punonjësit e policisë që nuk lejojnë prishjen e punimeve për ndërtimin e parkut të lojërave. Ai ka thënë se ata do të përgjigjen që mbrojnë Ramën dhe Veliajn. Jemi këtu sot edhe para dëshmisë së një shteti inekzistent, të një shteti të padrejtësis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.246Z

Ndertuesit takim me Veliajn

brbrVendimi i Keshillit Kombetar te Territorit per te pezulluar lejet e ndertimit deri ne harmonizimin e tyre sipas ndarjes se re territoriale  ka  shqetesuara dhe njekohesisht ka detyruar ndertuesit qe te kerkojne nje takim me kreun e Bashkise se Tiranes Erjon Veliajn Ata  duan te qartesoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.377Z

Protestuesja që u përplas me Ramën e Veliajn, kryetare e PD-së në Kombinat?

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Mirëqënies Sociale, Erion Veliaj, u përplasën me disa protestues gjatë ditës së sotme, gjatë Panarit të Punës. Një prej protestuesve ka qenë shumë agresive dhe i ka kërkuar llogari Veliajt se përse e ka pushuar nga puna. Ajo pretendonte se ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama