Rezultate te kerkimit per termin: +Velipoj

Total: 442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.187Z

Velipojë, INUK prish 40 objekte pa leje

VELIPOJË- 40 objekte pa leje në zonën e plazhit të Velipojës janë prishur nga Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, në vazhdën e aksioneve për lirimin e hapësirave publike. Drejtuesit e këtij inspektoriati shprehen se janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.920Z

Velipojë, mbyten dy persona, njëri prej tyre nga Kosova

Dy veta janë mbytur sot pasdite në plazhin e Velipojës; njëri i cili po mbytej sepse nuk dinte not dhe tjetri që shkon ta shpëtojë. Viktimat janë Adnan Halimi nga Kosova, 50 vjeç dhe Besnik Paçrami 56 vjeç nga Shkodra, raporton AReport.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.167Z

Rilindja e Velipojës, Rama: Projektipërfundon para sezonit turistik 2015

SHKODER - Kryeministri Edi Rama, në kuadër të programit “Rilindja e Qyteteve”, zhvilloi një vizitë në Shkodër, ku inspektoi punimet e pedonales në plazhin e Velipojës.Në fjalën e tij kryeministri Rama theksoi plani rregullues pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.404Z

Velipojë, tatimet mbyllin 4 bizneseshkak mosshlyerja 

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.167Z

Rama inspekton punimet te pedonalja në Velipojë: Përfundimi i projektit para sezonit

VELIPOJË-Kryeministri Edi Rama ka inspektuar ditën e sotme punimet në pedonalen e Velipojës. Gjatë këtij inspektimi Rama theksoi se projekti synohet të përfundohet para sezonit turistik. Ai u shpreh se ka rënie të numrit të ndërtimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.615Z

Helikopteri italian bën ulje të detyruar afër Velipojës

Një helikopter italian ka bërë ulje të detyruar paraditen e sotme në në zonën shkëmbore mes Velipojës e Shëngjinit. Helikopteri është ulur në vendin e quajtur Rrjoll afër Velipojës Policia e Shkodrës po shkon drejt ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.631Z

Velipojë, mbytet në det një 43-vjeçare nga Shkodra

VELIPOJË-Një 43-vjeçare nga Shkodra ka humbur jetën teksa lahej në det, ndërsa shkak dyshohet një infarkt në zemër. News24 mëson se Lindita Gjoni, 43 vjeç ka hyrë të freskohej në ujërat e plazhit të Velipojës, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama