Rezultate te kerkimit per termin: +Veliqot

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] veliqot / docs[0] 26 / hits[0] 36 /
Emergjencat Civile: 14 vatra zjarri në disa qarqe të vendit
  • 2017-08-08

Emergjencat Civile: 14 vatra zjarri në disa qarqe të vendit

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë regjistruar 14 vatra zjarri në disa qarqe të vendit. Në operacionet për shuarjen e tyre janë angazhuar 98 zjarrfikës, 13 automjete zjarrfikëse, 140 efektivë nga Forcat të Armatosura, dhjetëra vullnetarë, si dhe punonjës të Polici

No Pic available
  • 2017-08-07

Zjarr i madh në fshatin Veliqot të Tepelenë

Një zjarr i madh ka përfshirë fshatin Veliqot të Tepelenë, duke rrezikuar banesat përreth. Në vendin e ngjarjes po punojnë banorët me mjete rrethanore, ndërsa kanë shkuar edhe forcat zjarrfikëse nga Tepelena. Zjarret masive kanë përfshirë shumë zona të vendit, por të përqendruara

Në këtë qendër votimi nuk u dha asnjë votë për PD-në!
  • 2017-06-28

Në këtë qendër votimi nuk u dha asnjë votë për PD-në!

Në një qendër votimi në Tepelenë, Partia Demokratike nuk ka marrë asnjë votë. Zona njihet si mbështetëse e së majtës, por kësaj here duket se ka votuar bindshëm për Partinë Socialiste dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim. Bëhet fjalë për qendrën e votimit 4377 në fshatin Veliq

No Pic available
  • 2016-12-27

Dëmtohen tubat plastike, fshati Veliqot rrezikon të mbetet pa ujë

Rrëshqitjet masive të gurëve dhe shkëmbinjve kanë dëmtuar tubat plastike të ujit në fshatin Veliqot të Memaliaj. Drejtori i Ujësjellësit Tepelenë, Arben Kaçorri, pohon se nga momenti në moment tubat mund të shpërthejnë dhe të lënë pa ujë banorët e këtij fshati. Kaçorri tha se

Tepelenë, plagosen me thikë dy persona
  • 2015-09-12

Tepelenë, plagosen me thikë dy persona

  Dy persona janë plagosur me thikë pas një sherri për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur paraditen e djeshme në Tepelenë, ku sipas policisë shtetasit Eugen Beca 30 vjeç dhe Ermir Pataj, 28 vjeç, që të dy banues në fshatin Veliqot, kanë qenë duke pirë në të njëjtin lokal.

Udherrefyesi ne Fier prangos dy persona u gjendet droge ne makine
  • 2015-08-22

Udherrefyesi ne Fier prangos dy persona u gjendet droge ne makine

Foto arkiv PUBLICITET Fier 22 gusht 2015 NOAal- Nje operacion i policise se Fierit i koduar Udherrefyesi beri te mundur zbulimin e nje sasie te konsiderueshme lende narkotike dhe vuri ne pranga dy personabr br Burime zyrtare nga policia thane per Noaal se te ndaluarit jan

Asgjesohet lende narkotike ne Tepelene ndiqet penalisht kryeplaku i Veliqotit
  • 2015-08-13

Asgjesohet lende narkotike ne Tepelene ndiqet penalisht kryeplaku i Veliqotit

Foto arkiv PUBLICITET Tepelene 13 gusht 2015 NOAal- Kryeplaku i fshatit Veliqot ne Tepelene po procedohet penalisht pas zbulimit dhe asgjesimit nga policia te bimeve narkotikebr br Si rrezultat i kontrollit te ushtruar diten e djeshme ne fshatin Veliqot Tepelene u gjeten