Rezultate te kerkimit per termin: +Veliqoti

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] veliqoti / docs[0] 12 / hits[0] 18 /
S8217deklaruan pasurine ILDKP kallezon 21 zyrtare mes tyre ish-deputeti Uldedaj Ja emrat
  • 2015-01-13

S8217deklaruan pasurine ILDKP kallezon 21 zyrtare mes tyre ish-deputeti Uldedaj Ja emrat

e Marte 13 Janar 20150830 am p classwp-caption-textUldedajSSSAbrASSTIRANE- SSSAbrASSInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit tebrInteresave ka depozituar dje kallezim per ndjekje penale per 11 zyrtare te cilet nuk kane zbatuar

No Pic available
  • 2014-04-10

Arjan Hoxha drejt gjykatës,Balla: Mashtroi në Komision

TIRANE- Komisioni Hetimor u përfshi dje nga debate të tjera ndërmjet Arjan Hoxhës dhe deputetit të PS-së, Taulant Balla. Mbledhja e djeshme filloi sërish me dëshminë e Hoxhës, i cili deklaroi përsëri se është shkarkuar nga struktu

Akti i ekspertizës/ Hoxha ka falsifikuar listën e notave
  • 2014-04-10

Akti i ekspertizës/ Hoxha ka falsifikuar listën e notave

Ish-Shefi i Sektorit të Krimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Arjan Hoxha, ka falsifikuar nënshkrimin e ish-Drejtorit të Akademisë së rendit Luan Veliqoti në një document shkollor. Kjo u bë e ditur në mbledhjen e Komisionit hetimor parlamentar nga deputei socialist Taulant Balla, i

Balla: Ja diploma e falsifikuar eIsh-Shefit të Antikrimit Hoxha
  • 2014-04-10

Balla: Ja diploma e falsifikuar eIsh-Shefit të Antikrimit Hoxha

TIRANË – Deputeti i PS-së, Taulant Balla deklaron se do t’i kërkojë Prokurorisë, ndjekje penale për ish-Shefin e Antikrimit Ekonomik, Arjan Hoxhën, për shkak të falsifikimit të diplomës së tij.Pas shumë debateve dhe pasi ka

No Pic available
  • 2014-04-09

Komisioni Hetimor, Hoxha: Arrestimi i babait të Tahirit i ligjshëm, largimi im politik

TIRANË- Komisioni Hetimor Parlamentar për lëvizjet në Polici ka vijuar punën edhe këtë ditë të mërkure me disa dëgjesa. Ish-shefi i Krimit Ekonomik, Arjan Hoxha vijoi deklaratat mbi arrestimin e Bashkim Tahirit, babait të ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri. “Për operacionin k

No Pic available
  • 2014-04-09

Komisioni Hetimor, Balla: Bëtë thirrje për përmbysjen e Ramës. Breçani: Largimi im politik 

TIRANË- Komisioni Hetimor Parlamentar për lëvizjet në Polici ka vijuar punën edhe këtë ditë të mërkure me disa dëgjesa. Ish-shefi i Krimit Ekonomik, Arjan Hoxha vijoi deklaratat mbi arrestimin e Bashkim Tahirit, babait të ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri. “Për operacionin k

Grupi Parlamentar i PS: Ekspertiza ka verifikuar falsifikimin e listës së notave nga Arjan Hoxha
  • 2014-04-09

Grupi Parlamentar i PS: Ekspertiza ka verifikuar falsifikimin e listës së notave nga Arjan Hoxha

TIRANË-Përfaqësuesit e Partisë Socialiste në Komisionin hetimor për lëvizjet në Polici kanë akuzuar ish kreun e antikrimit Arjan Hoxha se ka falsifikuar listën e notave. Zyra për mediat ka shpërndarë një dokument ku theksohet se Ekspertiza e Drejtorisë së Policisë Shkencore ka veri