Rezultate te kerkimit per termin: +Vell

Meta: total 75 / total_found 75 / time 0.000 / keyword[0] vell / docs[0] 75 / hits[0] 93 /
No Pic available
  • 2017-10-09

Fermerë hashashi, lihen në burg dy vellëzër, lirohet babai

Tre anëtarë të familjes Stani, të përfshirë familjarisht në kultivimin e lëndëve narkotike, kanë dalë përpara drejtësisë. Dy vëllezërit dhe babai i tyre u arrestuan të premten pasi në banesë iu kapën 67.7 kilogram kanabis sativa. Gjykata la në qeli deri në përfundim të hetime

No Pic available
  • 2017-09-14

Vëllezërit binjakë kundër LGBT: Uraganet erdhën për ta

Dy vellëzër binjakë, të cilët janë të njohur për videot e tyre në Youtube kanë folur për uraganet që prekën Amerikën dhe komunitetin LGBT. David dhe Jason Benham kanë postuar videon e rradhës, që bëri bujë menjëherë pasi shpjeguan se stili i jetesës sot është përgjegjës pë

No Pic available
  • 2017-07-08

Italia dëbon 2 vëllezër shqiptarë, kishin lidhje me një terrorist nga Çeçenia

Policia e Antiterrorizmit italian ka arrestuar në qytetin e Barit një shtetas çeçen 38 vjeç me akuzën e terrorizmit ndërkombëtar. Gjithashtu dy vellëzër shqiptarë dhe një shtetase ruse janë dëbuar nga Italia si persona të indoktrinuar nga çeçeni i arrestuar. Hetimet kanë vërtetuar

No Pic available
  • 2017-03-20

Rama-Meta e kanë më lehtë të vriten se të ndahen

Nga Astrit PATOZI Tani nuk po shfaqen nervozë vetëm ushtarët e palëve ndërluftuese, shumica e të cilëve veprojnë me telekomandë. Zakonisht janë më të ashpër ditën, që shefat e tyre konsumojnë takimin e radhës, për të treguar edhe një herë se asgjë nuk është ashtu siç duket.

RAMA-META, E KANË MË LEHTË TË VRITEN, SE TË NDAHEN
  • 2017-03-20

RAMA-META, E KANË MË LEHTË TË VRITEN, SE TË NDAHEN

Tani nuk po shfaqen nervozë vetëm ushtarët e palëve ndërluftuese, shumica e të cilëve veprojnë me telekomandë. Zakonisht janë më të ashpër ditën, që shefat e tyre konsumojnë takimin e radhës, për të treguar edhe një herë se asgjë nuk është ashtu sic duket. Por edhe të tjerë

No Pic available
  • 2017-02-17

Basha: Kosova dhe aspirata jonë e përbashkët drejt integrimit,misioni ynë i madh

Sot në vitin e nëntë të pavarësisë së Kosovës, të dytën ditë më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare, dua te uroj nga zemra vellezerit dhe motrat e Kosovë, tha sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në një postim në Facebook, Basha në vijim, shkruan : Nënt

No Pic available
  • 2016-05-24

Historianë malazezë, Albania Veneta është Mali i Zi sot

Akademia e Shkencave të Malit të Zi ka vënë në qarkullim një fjalor ku kërkon të paraqese shqiptarët dhe gjuhën shqipe si "njerez që asimilojnë dhe gjuhë që asimilon", biles shkon edhe më tej kur kërkon të paraqes "fise hipotetike sllavësh që janë asimiluar prej shqiptarëve