Rezultate te kerkimit per termin: +Vellai

Meta: total 1000 / total_found 2841 / time 0.001 / keyword[0] vellai / docs[0] 2841 / hits[0] 3963 /
Oazi sndali vrasjet në Shkodër, qetësia mes bandave u përmbys në 13 janar 2018
  • 2019-04-01

Oazi sndali vrasjet në Shkodër, qetësia mes bandave u përmbys në 13 janar 2018

Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, prej vitesh, veprojnë në këtë qytet. Ibrahim Bilali, 61-vjeçar, ishte drejtues i shoqatës 2 Prilli 1992, ndërsa vëllai i tij, Astriti 59-vjeçar, ishte kampion i gara

Bylykbashi: Sikur Habilajt të kishin kushëri Fatmirin, jo Sajmirin, do ishin biznesmenë
  • 2018-05-12

Bylykbashi: Sikur Habilajt të kishin kushëri Fatmirin, jo Sajmirin, do ishin biznesmenë

Deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi ka përsëritur akuzat ndaj ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj i cili sipas PD në krye të Komisionit të Ligjeve falsifikoi draftin e Kodit të Procedurës Penale për të mbrojtur të vëllanë nga ekstradimi dhe burgosja në Itali. Përmes nj

Ndalimi i protestuesve të PD, Basha: Rama i tmerruar nga tubimi i radhës
  • 2018-01-02

Ndalimi i protestuesve të PD, Basha: Rama i tmerruar nga tubimi i radhës

Kryetari i partisë demokratike lulzim basha ka reaguar pas ndalimit të protestuesve të PD edhe në natën e ndërrimit të viteve duke e cilësuar këtë shprehje të panikut që e ka kapur kryeministrin ndaj protestës së radhës. Ndalimi i protestuesve edhe ne naten e nderrimit te viteve eshte

No Pic available
  • 2017-08-26

Reagimi prekës i fëmijëve të gazetares Arlinda Canaj, që u vetëvra dy ditë më parë

Vajza e gazetares Arlinda Canaj, që u vetëvra dy ditë më parë pasi vuante nga depresioni, ka shkruajtur një status emocionues. Statusi Doja jashte mase tju falenderoja per te gjitha ngushellimet,mesazhet,mbeshtetjen,vleresimin dhe durimin qe keni treguar pas marrjes se ketij lajmi hidherues! P

Game of Thrones të çmendur pas serialit edhe në Shqipëri
  • 2017-08-14

Game of Thrones të çmendur pas serialit edhe në Shqipëri

Ndonëse jemi ende në sezonin veror, për fansat e Game of Thrones tashmë dimri ka ardhur. U desh të kalonin 6 sezone për të provuar që Ned Stark kishte të drejtë kur thoshte se “Dimri po vjen”. Një botë feudale, ku 7 mbretëri luftojnë për Fronin e Hekurt. Intriga politike,

No Pic available
  • 2017-07-21

Emergjenca në bujqësi, Braçe e Panariti përplasen sërish

Vijon përplasja mes deputetit Erjon Braçe dhe ministrit të Bujqësisë në largim Edmond Panariti. Deputeti Braçe tërheq vëmendjen nga bujqësia një sektor të cilën e quan emergjente pasi fermerët shqiptarë u mbytën me çmime nën kosto, dhe shigjeton ministrin e LSI-së, Panariti. A e d

No Pic available
  • 2017-07-02

Eksploziv për herë të dytë 57-vjeçarit në Vlorë, autori një person i maskuar

Tritol për herë të dytë në objektin në pronësi të shtetasit Robert Mehmetaj 57 vjeç banues në lagjen “Lirim” të qytetit të Vlorës.  Mësohet se gjatë mëngjesit të sotëm 2:35  në banesën e këtij shtetasi ka shpërthyer një sasi eksplozivi. Fatmirësisht duke