Rezultate te kerkimit per termin: +Vendi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.782Z

Gjermania, vendi i dashurise

Gjermania eshte vendi i dashurise. Nese doni te ndiheni te dashuruar, vizitojeni! Ky shtet eshte cilesuar si vendi ku te huajt mund te gjejne shpirtin binjak, me shume se kudo tjeter, thuhet ne nje studim nderkombetar. Nje e katerta e emigranteve qe jetojne ne Gjermani, thone se ky vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.001Z

Gjermania vendi ideal per te punuar

0 brbr brbrGjermania eshte vendi europian ku eshte me e thjeshte per te gjetur nje pune dhe per te bere karrierem ndersa vendi me i mire per te shijuar vitet e pensionit eshte Spanjabrbr brbrKeto jane rezultatet e nje sondazhi te realizuar nga Instituti Ipsos ku u morren ne pyetje me rreth 13 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.581Z

Vendi i paradoksit

Onufri “Onufri”, hapet mbrëmë edicioni i përvitshëm për artin pamor në Galerinë Kombëtare të Arteve. Bashkë me të janë shpallur edhe emrat e anëtarëve të jurisë e cila e përbërë nga ekspertë ndërkombëtarë të arteve vizuale. Ekspozita e përvitshme “Onufri” vjen në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.763Z

PDS: Vendi në krizë

Tiranë -Partia Demokracia Sociale ka reaguar sot për krizën ekonomike që po kalon vendi, duke akuzuar qeverinë për pa përgjegjshmëri në këtë drejtim. Sekretari Politik Artur Duckallari, theksoi se ministrat e Berishës gënjejnë shqiptarët me mesazhe të paqartë e mashtrues, duke tentu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.992Z

Rama Vendi drejt gremines

E marte 04 Dhjetor 2012 1636   Rama Vendi drejt greminesKryetari i partise Socialiste paralajmeroi perkeqesimin e sistemit fiskal ne vend per shkak te rritjes se borxhit dhe thellimit te krizes ne 2013. Duke folur per projektbuxhetin Rama tha vendi do te shkoje drejt gremines per shkak te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.332Z

FOTOT/ Vendi ngordh urie, por diktatori

Diktatori i Koresë së Veriut Kim Jong Un është fotografuar në një konkurs kulinarie në Fenian. Më shumë se 1 mijë lloje ushqimesh u prezantuan në konkurs, dhe diktatori provoi shumë prej tyre. Në konkurs morën pjesë restorantet dhe hotelet më të mira të kryeqytetit koreanoverior

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.449Z

Berisha Vendi jo ne krize

Kryeministri Sali Berisha hodhi poshte deklarimet e kryesocialistit Rama se vendi eshte ne krize ekonomike. Kryeministri ishte ne Fier per perurimin e rruges Hoxhare-Darezeze 9.5 km me vlere 100 milione leke dhe rrugeve te brendshme te fshatit Darezeze me vlere 35 milione leke. Sipas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama