Rezultate te kerkimit per termin: +Vendimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.257Z

Referendumi, Yldrm: Vendimi nga populli është vendimi më i mirë

Kryeministri i Turqisë, Binali Yldrm, ka deklaruar se “Respektojmë çdo rezultat nga referendumi. Vendimi i dhënë nga populli është vendimi më i mirë”, raporton Anadolu Agency (AA). Yldrm bashkë me zv.kryetaren e përgjithshme të AK Partisë, Nükhet Hotar, kanë votuar për re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.578Z

Piramida Xhafaj Vendimi antikushtetues

Vendimi i miratuar ne Parlament per kompleksin e ri parlamentar sipas Partise Socialiste eshte antikushtetues. Per seline roze vendimi si ne forme edhe ne permbajtje nuk eshte ligj por merr formen e nje akti nenligjor. Ne hierarkine e normave ku ne krye qendron Kushtetuta me pas ligjet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.078Z

Vendimi, kartat 200 lekë

 ADI SHKEMBIQeveria miraton skemën e re për pajisjen me karta identiteti të qytetarëve që nuk kanë pasaportë. Pas negociatave dy javore mes ekspertëve të Partisë Demokratike dhe atyre të Partisë Socialiste është rënë dakord, që të gjithë këta qytetarë ta blejnë kartën e i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.593Z

Shtyhet vendimi p

• Vendimi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.179Z

Neser vendimi per CEZ

Neser vendimi per CEZ E diel 20 Janar 2013 1329 Neser vendimi per CEZVendimi per qendrimin e metejshem te kompanise se shperndarjes se energjise CEZ ne Shqiperi do publikohet neser Sipas nje njoftimi te nxjerre ne faqen zyrtare te Entit Rregullator te Energjise ky institucion pritet qe te zhvill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.376Z

Vendimi Qeveria licensonllotarine kombetare

Te tjera rreth shkrimit Mbrojtja shet avionet kineze TIRANE ndash Qeveria miratoi sot vendimin Per miratimin e kritereve te vleresimit te gares te dokumenteve standarde dhe struktures se Komisionit te Vleresimit te Aplikimeve per dhenien e licences per lotarine kombetare.Sipas vendimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.105Z

Kryetarët në largim: Vendimi antistatutor; PD: Vendimi, atribut i Kryesisë

Kryetarët e degëve të Partisë Demokratike të cilat shkuan në zgjedhje të parakohshme, e cilësojnë vendimin e Kryesisë për këtë proçes  si anti-stautor dhe të motivuar nga segmente brenda partisë.  Por përkundër pretendimeve të Kryetarëve në largim, burime pranë selisë blu th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama