Rezultate te kerkimit per termin: +Venezueln

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Castro nuk i beson Obams

Ish-presidenti i Kubs, Fidel Castro, trhoqi vrejtjen se nuk mund ti besohet buzqeshjes s mbl t presidentit amerikan, Barack Obama, duke shtuar se ashingtoni po zhvillon komplote kundr qeverive t majta n Amerikn Latine, prfshir ktu edhe qeverin e Venezuels. Castro 83 vjet, i cili kryesoi Kubn pr pes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Argatt e Pilo-ve apo Pilo-t vet?

Asgj nuk e dmton m shum demokracin sesa zgjedhjet q jan t manipuluara, thot Christopher Smith. Kjo sht e vrtet, ngase manipulimit shkaktohen veprime t tjera zinxhirore, shum me t kqija, q dmtojn nj shoqri q pretendon t futet n binart e demokracis. Duket se kjo gj po i ndodh shoqris n Kosovs dhe se n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama