Rezultate te kerkimit per termin: +Venezuelenbrbr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.959Z

Humbet Kolumbia fiton Brazili

brbrPas Argjentines edhe Kolumbia pesoi nje rezultat zhgenjyes ne Kupen e Amerikes Ne takimin e pare skuadra e trajnerit Pekerman u mund 0-1 nga Venezuela dhe tashme rrezikon shume po te mendosh se perballe tyre ne sfiden e tyre eshte Brazili Goli i vetem i takimit ne ate fitore historike per Venez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.650Z

Surpriza ne Kupen e Amerikes

brbrJane luajtur vetem 4 takimet e para te Kupa Amerikes dhe surprizat nuk mungojne Se pari Uruguaji qe ka ndeshur ne nje kocke te forte Xhamajken Megjithe injorancen e Edinson Kavanit ne konferencen per shtyp qe i quajti Regi Bois afrikane keta te fundit kane bere nje paraqitje mjaft te mire dhe k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama