Rezultate te kerkimit per termin: +Ventures

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.018Z

PD marrëveshje me " Sorveign Ventures Incorporated”, për luftën kundër korrupsionit

28/04/2005  KOP nis përgatitjen për një paketë ligjesh, për administratë të rregullt Partia Demokratike, përveç platformës antikorrupsion, do të publikojë së shpejti dhe programin “100 ditët e qeverisjes”, i cili do të përmbajë një paketë ligjesh për të bërë sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.854Z

Liverpool ne gare edhe manjati nga Singapori

Liverpool vazhdon te notoje ne ujera te turbullta pasi pronaret Hicks dhe Gillet vendosen te mos e shesin shoqerine tek nje kompani amerikane. Borxhet e medha vazhdojne te mbajne peng situaten ne klub. Shpetimtari i momentit mund te jete milioneri nga Singapori Peter Lim i cili njoftoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Liverpool shitet zyrtarisht

Gjykata e Larte e Londres i ka dhene te drejte presidentit te Liverpool per te shitur shoqerine. Tashme The Reds jane zyrtarisht ne duart e pronarit te ri kompanise amerikane New England Sports Ventures. Ish pronaret George Gillett e Tom Hicks kundershtuan shitjen per 330 milione euro po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

D'Urso-Betarini: ka shperthyer dashuria

Barbara D'Urso, drejtuese bashke me Klaudio Bracinon e emisionit "Mattino Cinque", eshte zene mat nga "Chi", e perjavshmja e drejtuar nga Alfonso Sinjorini, qe ka dale ne treg sot, ndersa puth me pasion Stefano Betarinin, ish-bashkeshortin e Simona Ventures, ish-futbollist dhe bashkedrejtues i "Buon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.436Z

Shitet Liverpool NESV merr drejtimin e The Reds

Liverpool shikon drite ne fund te tunelit pasi pronaret e kontestuar Hicks dhe Gillet me ne fund kane vendosur te shesin aksionet e shoqerise The Reds per shkak te situates se rende financiare. Nepermjet nje deklarate te publikuar ne faqen zyrtare thuhet se eshte gjetur marreveshja me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

Behrami dhe Elena, nje dashuri si derbi

Edhe pak kohe e do te festojne vitin e tyre te pare se bashku. Elena Bonzani dhe Valon Behrami nuk rrine vecmas asnje minute. Per ate, mesfushori e Lacion, idhulli i ri i tifozerise bardhekalter pas golit-ndeshje kunder Romes ne derbi, e ka mbledhur mendjen. Te dy jane bashke prej 11 muajsh dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.268Z

FBI arreston biznesmenin e HEC-eve ne Shqiperi

FBI arreston biznesmenin amerikan që ushtron aktivitet në fushën e ndërtimit të hidrocentraleve në Shqipëri. Zyra e Byrosë Federale e Investigimit bëri të ditur se Paul John McMann, 52 vjeç, nga Ueston i Bostonit, është arrestu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama