Rezultate te kerkimit per termin: +Veprat

Meta: total 1000 / total_found 20161 / time 0.009 / keyword[0] veprat / docs[0] 20161 / hits[0] 26269 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Tiranë, arrestohen 3 persona për shit-blerje votash

  Policia e Tiranës ka bërë  arrestimin në flagrancë të shtetasve Luan Imeraj, 37 vjeç, banues në Tiranë;  Luan Nela, 36 vjeç, banues Tiranë dhe  Arben Marku , 43 vjeç, banues Tiranë . Këta shtetas janë arrestuar pasi, nga pamjet filmike të shfaqura në një emisionin investi

No Pic available
  • 2017-06-25

Vlonjatit i vjedhin identitetin dhe votojnë në emër të tij

Një rast i paprecedentë është shënuar në Vlorë, ku një votues nuk ka mundur të ushtrojë të drejtën e votës së tij, pasi me të dhënat e tij kishte votuar një tjetër person më herët. Seksioni i Hetimit të Krimit Ekonomik e Financiar, ka filluar procedimin penal mbi bazën e një k

No Pic available
  • 2017-06-25

I diktojnë fotografimin e votës, vlonjati gris fletën dhe largohet

Policia e Vlorës ka filluar procedimin penal dhe ka shpallur në kërkim policor shtetasin R.M, 54 vjeç, banues në qytetin bregdetar për fotografim të fletës së votimit. Sipas bluve, kanë qenë anëtarët e Komisionit të Qëndrës së Votimit që e kanë konstauar dhe i gjendur të këtë s

59-vjeçari shkon për të votuar, por dikush tjetër kishte kryer votimin
  • 2017-06-25

59-vjeçari shkon për të votuar, por dikush tjetër kishte kryer votimin

Një 59-vjeçar në Vlorë ka shkuar për të votuar, por ka rezultuar se me të dhënat e tij ishte kryer një herë votimi. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në qendrën e votimit 4489, në lagjen 1 Maji të Vlorës. F.S, 59 vjeç ka bërë kallëzim se rreth orës 09:30, është paraqitur për të

No Pic available
  • 2017-06-24

Në makinën e doganierit të Shkodrës çanta e zezë me para e listë votuesish

Policia e Shkodrës jep detaje për arrestimin e doganierit në Shkodër: Sot, Policia e Shkodrës mori informacion në rrugë operative se në fshatin Kullaj dhe Ura e Mesit disa persona me një automjet tip Hunday me targa AA 797 MK dyshohej se kishin një listë votuesish dhe sasi të konsiderues

No Pic available
  • 2017-06-24

Mallakastër, i dehuri godet me gurë policin që ruan Qendrën e Votimit

Një incident ka ndodhur në Mallakastër mes punonjësit të policisë që ruante qendrën e votimit dhe një qytetari, i cili raportohet se ka qenë në gjendje të dehur. Policia vuri në pranga shtetasin Besnik Caushaj, 49 vjeç, banues në fshatin Drenovë, Mallakastër. Arrestimi i këtij shte

No Pic available
  • 2017-06-23

Pranga 7 personave, përfituan kredi konsumatore me dokumente false

Shtatë persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Tiranës gjatë një operacioni të koduar Kredia, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Në pranga kanë përfunduar shtetasit: Arjel Sulejmanaj, 46 vjeç, banues në Tiranë Elsad Zhabjaku, 23 vjeç, banues në Tiranë Rise