Rezultate te kerkimit per termin: +Veprimtarive +Prodhuese +Po

Total: 370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.856Z

Debate Gjana-Shalsi në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese

TIRANË- Deputeti demokrat Jemin Gjana dhe ai socialist Eduard Shalsi kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në Komisionin Parlamentar të Veprimtarive Prodhuese, ku është diskutuar pr/ligji për peshkimin. Shkak është bërë komenti i kryetarit të komisionit Gjana, për mënyrën se si soci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.850Z

Debate Gjana-Shalsi në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese

TIRANË- Deputeti demokrat Jemin Gjana dhe ai socialist Eduard Shalsi kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në Komisionin Parlamentar të Veprimtarive Prodhuese, ku është diskutuar pr/ligji për peshkimin. Shkak është bërë komenti i kryet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.403Z

Genc Ruli i pakënaqur, dorëhiqet nga nënkryetar i Komisionit të Veprimtarive Prodhuese

TIRANE-Genc Ruli, ish- ministër i Ekonomisë dhe Bujqësisë në dy mandatet e fundit të qeverisë Berisha ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij si nënkryetar i Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese.Burime pranë partisë më të madhe opozitare në vend konfirmuan lajmin për News24, ndërsa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.218Z

Dekreti për mbetjet, Shalsi: Po përgatiten propozimet

Kryetari i Komisionit të Veprimtarive prodhuese, nismëtar i ligjit që lejon importin e mbetjeve nuk vendos afate për shqyrtimin e dekretit të presidentit që e kthue për rishqyrtim. Duke i kthyer përgjigje demokrates, Mimoza Hajdarmataj, ai tha se po priten konsultimet e disa deputetëve me s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.402Z

Genc Ruli i pakënaqur, dorëhiqet nga nënkryetar i Komisionit të Veprimtarive Prodhuese

TIRANE-Genc Ruli, ish- ministër i Ekonomisë dhe Bujqësisë në dy mandatet e fundit të qeverisë Berisha ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij si nënkryetar i Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese. Burime pranë partisë më t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.360Z

PD miraton ligjin për zhurmat, opozita kundër

Komisioni i Veprimtarive Prodhuese Debat në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese për aktin normativ. Shalsi: Sezoni turistik po mbyllet, të merremi me zjarret. Komisioni Parlam-entar i Veprimtarisë Prodhuese ka miratuar dje vetëm me votat e maxhoran-cës aktin normativ të qeverisë, për kriji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.289Z

Kuvendi Kritere me te forta per lejet minerare

0 brbr brbrKuvendi i kerkon Ministrise se Energjise dhe Industrise te forcoje kushtet per marrjen e nje leje minerarebrbr brbrSipas kryetarit te Komisioni te Veprimtarive Prodhuese Eduard Shalsi qeveria duhet te shmange edhe problemet e pronesise per shfrytezimin e minierave problem qe po behet pen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama