Rezultate te kerkimit per termin: +Vers

Total: 308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Alergjia gjat stins s vers

Akoma sot nuk sht e mundur t prcaktohet me saktsi shkaku i ktij "gabimi" t sistemit imunitar megjithse dihen mekanizmat, nuk sht n gjendje t prcaktohet kush sht n rrezik dhe kush jo. Dihet vetm se koha q kalon nga kontakti i par deri n shfaqjen e simptomave t kontaktit t dyt, ndryshon nga personi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.250Z

Nisin festimet për Ditën e Verës

Atmosfera festive e dits s vers ka filuar t ndihet n Elbasan, qytetin q kt fest e ka kthyer n nj tradit. Aktivitetet kan nisur prej disa ditsh. Festivali Mbrkombtar i Kngs Popullore qytetare i organizuarn vigjilje t ksaj feste , mblodhi 13 grupe nga Shqipria, Kosova, Mali i Zi dhe Maqedonia. Po ksht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Kultur, vijon nisma italo-shqiptare

Kan vijuar n Tiran aktivitetet e ambasads italiane n kuadr te stins s madhe t sapo nisur “Shqipria dhe Italia 2010, dy popuj, nj det, nj miqsi”. Aktiviteti i radhs sht “Poezia e Vers”. Ai ka karakter kulturor, tregtar e promocional dhe synon t favorizoj shkmbimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.169Z

Grafiku, nisin dhurimet nga stafi i ministrisë

Ka filluar zbatimi i planit t masave t marra nga Ministria e Shndetsis pr sigurimin e rezervave t gjakut gjat sezonit t vers. Kan qen punonjsit e ksaj ministrie, t cilt kan dhuruar gjak, pasi gjat muajve t vers do t jet personeli shndetsor ai q do t dhuroj gjak, pr t ndihmuar kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.283Z

Spitalet, 150 mjekë në gatishmëri për verën

Drejtoria e QSUT-së: Lejet, sipas një grafiku të ri Pr gjat gjith vers, 150 mjek do t jen n gatishmri n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Tereza”. Grafiku i hartuar nga drejtoria spitalore prcakton tri ekipe t gatshme me nga 50 mjek, ku secili pavijon t ket mjekun r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.550Z

Ëndrra e verës me AMC, një abonent fiton një Mercedes-Benz C-class

Pas shtat javsh, promocioni “ndrra e vers”, i organizuar nga AMC, u mbyll me dhurimin e nj makine “Mercedes-Benz C-class”. Fitues i mimit t madh sht zoti Gjelosh Dakaj nga qyteti i Shkodrs. Ceremonia e dorzimit t mimit t madh u organizua t enjten n dyqanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.569Z

Poezia e Verës, vijojnë aktivitetet e Dy popuj, një det, një miqësi

E elur n 10 mars t ktij viti, stina e evenimenteve italiane n Shqipri “Dy popuj, nj det nj miqsi” ka vazhduar me Poezin e Vers. N ceremonin e sotme t zhvilluar n ambientet e “City Park” ishte i pranishm dhe Ambasadori Italian n vendin ton Saba D’Elia. Duke u ndalur tek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama