Rezultate te kerkimit per termin: +Vera

Total: 4455
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.058Z

Te Vera Zheji

Zëri i përrallave në Radio Tirana kthehet në studion e rregjistrimit. Vera Zheji për jetën dhe profesionin, për pasionin e papërmbushur dhe nevojën për të mbijetuar. Hija politike mbi të atin dhe familjen Zheji. Në 75-vjetor: e huaj në Shqipëri, e huaj në vendin e emigrimit. “K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.219Z

Vera, ose kantina e dashurisë

Vera është pije alkoolike e përftuar nga fermentimi i lëngut të rrushit. Balanci natyral kimik i rrushit është i mjaftueshëm për të mos përdorur sheqerna, acide apo enzima. Varietete të ndryshme rrushi bëjnë që edhe shijet e verërave të ndryshojnë megjithatë ky nuk është fruti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.414Z

Vera e kuqe rinon shendetin

Itali 14 prill NOA 8211 Pas nje vakti te rende sipas studiuesve nuk duhet te konsumohet kafe por nje gote vere e kuqe. Sipas nje studimi te drejtuar nga INRAN ne bashkepunim me Fondacionin Edmund Mach dhe me departamentin e Shkencave Biokimike te Universitetit Sapienza ne Roma vera e kuqe mbi te gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.047Z

Vera Grabocka zbulon receten e suksesit

0 brbr brbrTe gjithe jane kurioze te zbulojne sekretin e suksesit te regjizores se njohur Vera Grabockabrbr brbrFatmiresisht regjizorja ka zgjedhur te na e zbuloje vete se cila eshte receta e projekteve  te suksesshmebrbr brbrNe nje foto te publikuar ne rrjetin social Facebook Vera Grabocka pozo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.584Z

Vera pa kthim

17/02/2005  Udhëtim ballkanik i Mustafajt Pasi bëri jetën ndërkombëtare, “Vera pa kthim” romani i parë i shkrimtarit Besnik Mustafaj nis udhëtimin ballkanik; për herë të parë përfshihet në një kolanë të botuar në Bullgari, ku bashkë me Kadarenë renditet në emrat no

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.367Z

Vjeshta e Vera Grabockes

Duket se kjo vjeshte do te jete e mbare per producenten e njohur Vera Grabocka Pasi mbylli me sukses spektaklin ldquoDancing With the Starsrdquo ajo eshte duke i dhene doren e fundit pergatitjeve te spektaklit ldquoMiss dhe Mister Albaniardquo Spektakli me i vjeter i bukurise prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.761Z

Vera e kuqe: bën keq apo mirë?

Besojmë se keni lexuar dhe dëgjuar shpesh në lidhje me ndikimin e pirjes së verës te shëndeti. Por shpeshherë jeni gjendur përballë informacioneve të kundërta me njëra-tjetrën! Ja atëherë se çfarë duhet të dini me siguri për konsumimin e kësaj pijeje… Të dashuruarit pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama