Rezultate te kerkimit per termin: +Verde

Total: 1457
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.434Z

Orat Casio në Shqipëri nën ekskluzitetin e Verde Watches

Një organizim elegant ka shërbyer për të prezantuar për herë të parë koleksionin e orave Casio g-shot nga Verde Watches. Përmes pamjeve filmike u ekspozua teknologjia që përdoret për realizimin e një ore klasike. Ardit Mulla i Verde Watches nuk e fsheh kenaqësinë e sjelljes së Casio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.240Z

Anija amerikane “USS Mesa Verde” hyn në Gjirin Persik

IRAK - Një anije amerikane “USS Mesa Verde” me 550 marinarë në bord ka hyrë në Gjirin Persik, për të mbështetur aksionin e mundshëm të SHBA-së për të ndihmuar qeverinë irakiane të luftojë kryengritësit i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.204Z

Ngjason me Barak Obamën, të gjithë i kërkojnë të bëjnë selfie

Që nga koha kur u largua nga Shtëpia e Bardhë Barack Obama ka udhëtuar shumë nëpër botë. Ai ka vizituar vende si Bali, Italinë dhe Ishujt e Virgjër Britanikë. Dhe shumë njerëz besojnë se ish-presidenti mund të ketë kaluar disa ditë pushime në Cape Verd pasi u vu re në atë ishull.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.867Z

Raiuno: Skënderbeu, heroi i shqiptarëve dhe i Evropës

Emri i Skënderbeut, busti me te dhënat shqip në Kalabri janë shquar këtë të diel tek Rai Uno, stacioni qendror shtetëror italian, në epiqendër të emisionit: “Linea Verde”. Rreth orës 13 , “Linea Verde” ka zbarkuar në fshatrat arbëreshe. Një helikopter nga sipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.046Z

Çmendet City, ofron 50 milion euro për të blerë Granit Xhakën

Granit Xhaka mund të bëhet futbollisti shqiptar që është blerë më shtrenjtë në historinë e futbollit. Manchester City ka bërë një ofertë prej 50 milion euro për të marrë shërbimet e shqiptarit që luan me kombëtaren e Zvicrës. Lajmin e bën të ditur prestigjiozja gjermane Bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.375Z

Video/ Tifozët përplasen me policinë: Mos prek me dorë o ju q. robt!

Momentet e fundit të ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës kanë qenë shumë të tensionuara, sidomos në shkallët e stadiumit. "Mos me prek me dorë o ju q... robt" dëgjohen mes të tjerash në video. Tifozët kanë nisur të shajnë kundërshtarët, çka ka bërë që të ndërhyjë policia.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.253Z

Ja deputetët që do shoqërojnë Bashën në takimin me Kerryn

"Panorama" ka mësuar emrat e deputetëve të PD, që së bashku me kreun e opozitës Lulzim Bashën do të takojnë nesër Sekretarin amerikan të Shtetit John Kerry. Burimet thanë se deputetët e PD janë Edi Paloka, Jorida Tabaku, Edmond Spaho dhe Aldo Bumçi. Takimi Basha-Kerry, ku të pran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama