Rezultate te kerkimit per termin: +Verdheblut

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.761Z

Largohet nga Elbasani trajneri Esad Karishik

TIRANË- Humbja e 14-të në 20 javë për verdheblutë, 0-4 ndaj Vllaznisë, vendi i fundit me 12 pikë, si dhe 40 gola të pësuar, janë shifra që tregojnë se rënia në Kategorinë e Parë për Elbasanin është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.727Z

TRUKIMET-Laze: Jemi të pastër

/* */ Presidenti i Elbasanit, Arben Laze, tha se skuadra e tij është plotësisht e pastër nga trukimet, pavarësisht se verdheblutë përmenden pesë herë në 13 ndeshjet e trukuara (sipas UEFA-s). Laze për “Panorama Sport&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.371Z

Elbasani, shlyerja shtyhet për nesër

Financat Edhe pse ishte premtuar se problemet financiare të Elbasanit do të zgjidheshin gjatë ditës së djeshme, kjo gjë nuk ka ndodhur. Lojtarët vazhdojnë të mbeten pa u paguar, ndërsa kryebashkiaku Qazim Sejdini dhe administratori i klubit, Ilir Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.933Z

Shorti, Kategoria e Parë fillon më 31Gusht, Elbasani feston 100 vjetorin

Në ambientet e Federatës Shqiptare të futbollit u hodh shorti për sezonin e ri ku 18 ekipe do të luftojnë mes tyre për t’u ngjitur në Kategorinë Superiore por edhe për të mbijetuar në këtë kategori.9 takimet e javës s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.832Z

Partizani fiton me Elbasanin

Partizani ka arritur të fitojë ndeshjen e prapambetur me Elbasanin, të zhvilluar në “Qemal Stafa” në mesjavë. Në një terren jo të përshtatshëm për futboll normal, me fushën e baltosur, të dyja skuadrat jan&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Arben Laze: Fitore me Tiranën, Elbasani synon kupat e Europës

Objektivi Pas Bylykbashit dhe Sulejmanovi, verdheblut synojn edhe nj sulmues Elbasani sht gati pr ndeshjen e par t kampionatit 2010-2011 kundr Tirans, ku synohet fitorja, ndrsa objektivi pr kt sezon sht kualifikimi n kupat e Europs. “Shpresoj q do ta fitojm kt ndeshje pr ta nisur me kmb t mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.262Z

Elbasani kthehette fitorja, Skënderbeubarazon sërish

ELBASAN- Elbasani është rikthyer te fitorja pas shumë javësh, duke mposhtur 2-0 Teutën në “Rruzhdi Bizhuta”. Edhe pse me probleme të shumta, verdheblutë kanë arritur të marrin 3 pikë vendimtare në luftën e tyre për mbi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama